rss
04/03/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Благодійний бенкет на підтримку Українського католицького університету

Сьогодні Україна, як ніколи, потребує молодих, освічених спеціалістів, здатних критично мислити й аналізувати ситуацію. Український католицький університет, один із найкращих університетів Європи, який забезпечує таку можливість, єдиний католицький Університет від Польщі до Японії, успадкував і продовжує наукову діяльність Греко-Католицької богословської академії, яку створив у 1928-1929 роках у Львові митрополит Андрей Шептицький, а очолив її перший ректор о. Йосиф Сліпий.

Добрі плоди, які дає УКУ, ми вже можемо побачити сьогодні. За результатами позачергових парламентських виборів, семеро колишніх студентів Українського католицького університету стали народними депутатами Верховної Ради України. Цим людям виборці віддали голоси та поклали надії на ефективні зміни українських реалій.

Title Title Title 
 Title Title Title

Щороку Українська католицька освітня фундація проводить благодійний бенкет на підтримку УКУ в Чикаго. Цього року головним доповідачем був Крістофер Бейкер, головний виконавчий директор SoftServe, відділ Україна. SoftServe – найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням. Сьогодні SoftServe є прикладом успішної компанії, яка була створена в Україні, розвинула глобальний бізнес, відкриває розробницькі та бізнес-офіси за кордоном, успішно працює на висококонкурентному ринку інформаційних технологій. Клієнтами SoftServe є такі компанії, як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, SolarWinds, Spillman Technologies, Zilliant, Pearson та ін.

Title Title Title 

 Крістофер Бейкер, який тільки минулого тижня повернувся з України, захоплено розповідав про молодих спеціалістів, які працюють у компанії, а також про зустріч зі студентами, які горять бажанням досягнути вершин у навчанні і служінні суспільству. Найбільше здивувало доповідача, що молодь постійно живе майбутніми технологіями. Більшість працівників, яких вони наймають на роботу, в середньому, це молоді спеціалісти віком 22-х років. Вік вісімдесяти відсотків усіх працівників становить 27 років. Крістофер Бейкер після зустрічі зі студентами УКУ підбив підсумки, що найкращі інвестиції, які вони роблять, це інвестиції в навчання молодих спеціалістів.

Title  Title Title

Компанія SoftServe з 2008 року була одним із засновників Української бізнес-школи УКУ. Вона не тільки інвестувала в УКУ, але й і в компанію SoftServe. Випускники УКУ стали лідерами компанії SoftServe. На сьогодні багато лідерів провідних компаній поповнилися випускниками бізнес-школи. УКУ надихає провідні компанії, компанію SoftServe і пана Бейкера особисто на співпрацю. В час стрімкого розвитку бізнесу і послуг нам потрібні висококваліфіковані лідери. Хто ж є цими лідерами? – запитував пан Бейкер. Це і є випускники і студенти УКУ. Тому він закликає всіх підтримувати УКУ, що є найкращим інвестуванням в майбутні таланти України з великим відсотком віддачі вже сьогодні.

Title Title Title 

Програма заходу була організована на найвищому рівні. Гостей і жертводавців вітав ведучий Іван Гевко, генеральний секретар Rotary International. Благословив бенкет владика Чиказької єпархії Венедикт Алексійчук. Слова подяки жертводавцям, організаціям, які підтримують УКУ, та спонсорам виголосив Джо Соліміні, головний, виконавчий директор Української католицької освітньої фундації. Враженнями від літньої школи УКУ ділилися студентки університетів Loyola та DePaul Даня Гриневич та Іванка Чичула.

Title Title 

 

Від Українського католицького університету подяку висловила Оля Зарічинська, директор відділу розвитку УКУ. Прекрасний музичний супровід протягом усієї програми звучав у виконанні талановитого Андрія Чуйка. На завершення присутні насолоджувалися музичним виступом за участі молодого подружжя Назара і Лілії Карабіновичів.

Title 

Команда Української католицької освітньої фундації, зокрема, Нелсон Босакома, Соня Гриневич, Юля Комар, Олександр Кузьма, Матвій Матушак, Пола Соліміні, Джо Соліміні щиро вдячні за щедрі пожертви усім жертводавцям та гостям заходу. Окрема подяка співголовам комітету д-ру Василю і д-ру Роксолані Лончинам, усім почесним членам і членам комітету друзів Українського католицького університету.

Особливу вдячність всі присутні складають Олегові Івахнюку, захисникові України у російсько-українській війні, який служив у батальйоні спеціального призначення «Донбас». Олег був тяжко поранений і потребує нашої допомоги. Йому було зроблено 28 операцій в Україні, і зараз він очікує на наступну операцію в Чикаго. Опікується Олегом парафія святого Йосифа Обручника на чолі з настоятелем о. Миколою Бурядником.

 

Фотографії Максима Прокопіва

Благодійний концерт в Українському Інституті модерного мистецтва Чикаго

Бісерна терапія Настасії Марусик

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com