rss
07/03/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Без законів про казино і бурштин бюджет може недоотримати 4,5 мільярда, – Рахункова палата

Надходження до державного бюджету на 2020 рік від грального бізнесу і видобутку бурштину на загальну суму 4,5 млрд грн. наразі не підкріплені відповідними законами.

Про це повідомляє пресслужба Рахункової палати з посиланням на голову відомства Валерія Пацкана.

«Включення до державного бюджету на 2020 рік надходжень на основі ще не прийнятих законів про легалізацію грального бізнесу та регулювання видобутку бурштину створює ризики ненадходження відповідних доходів», – сказав Пацкан.

За його словами, згідно з держбюджетом-2020, уряд розраховує отримати до бюджету понад 4 млрд грн. від грального бізнесу та 0,5 млрд грн. від діяльності з видобутку бурштину.

«Ці надходження до бюджету поки що не підкріплені законодавчими актами. Я дуже хочу, щоб ми побачили реальні законодавчі акти. Сподіваюсь, що закони про гральний бізнес і бурштин будуть проголосовані і ми будемо отримувати реальні надходження до бюджету», – наголосив він.

Пацкан наголосив на неприпустимості включати до держбюджету надходження на основі ще не ухваленого законодавства.

«Для дотримання збалансованості бюджетних показників на 2020 рік належало б прийняти відповідні законопроєкти до затвердження бюджету на наступний рік. Неприйняття цих законів або прийняття в іншій редакції посилює ризик ненадходження до державного бюджету відповідних доходів», – зауважив голова Рахункової палати.

Крім того, додав Пацкан, 12 млрд грн. мають надійти до державного бюджету від приватизації. Він висловив сподівання, що наступного року, на відміну від попередніх, надходження за цією статтею будуть реальними, а не лише запланованими.

Як повідомлялось, Верховна Рада 18 жовтня зареєструвала розроблений Кабінетом міністрів законопроєкт № 2285 «Про державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор».

Раніше президент України Володимир Зеленський доручив парламенту до 1 грудня 2019 року ухвалити закон про легалізацію грального бізнесу.

Зеленський під час пресмарафону сказав, що кошти, які будуть надходити від легалізації грального бізнесу, планується спрямовувати на спорт, медицину і освіту.

Верховна Рада 12 листопада підтримала у першому читанні законопроєкт № 2240, який передбачає легалізацію видобутку бурштину та забороняє до початку 2021 року експортувати необроблений бурштин-сирець.

Енергетика між Ахметовим і Коломойським

Україна має закінчити співпрацю з МВФ у 2023 році

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com