rss
08/14/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Де знайти роботу з чотириденним робочим тижнем чи гнучким графіком?

Питання доцільності зменшення тривалості робочого тижня знову на порядку денному. Так, у рамках проєкту Work-Life Choice Challenge 2019 компанія Microsoft Japan (японський підрозділ «Майкрософт») протягом одного місяця запровадила чотириденний робочий тиждень для 2300 своїх співробітників і до стандартних вихідних додала п’ятницю. Цей експеримент спричинив підвищення продуктивності на 40%.

Експерти hh.ua|grc дослідили, чи практикують чотириденні робочі тижні українські роботодавці. Спой­лер: так, і це – не IT-компанії.

Title 

Аналіз бази hh.ua|grc показав: знайти пропозицію про роботу з чотириденним робочим тижнем на українському ринку праці можна, хоча такі вакансії досить поодинокі. І, здебільшого, вони стосуються виробничих спеціальностей: інженерів, механіків, електромонтерів тощо.

А от щодо надання гнучкого графіка українські роботодавці більш охоче йдуть назустріч пошукачам. Так, з усіх вакансій, розміщених на hh.ua|grc протягом 2019 року, 6% припадало на пропозиції з таким графіком. Найактивніші – роботодавці з галузей IT, роздрібної торгівлі та маркетингу. Цікаво, що подібні пропозиції можна було знайти, наприклад, і в банківській галузі, яка вважається досить консервативною. Наприклад, шукали бухгалтера з графіком – 3 дні в офісі, 2 дні віддалено, 2 дні вихідні. Або аналітика з «плаваючим» часом початку робочого дня: з 8 до 11.

Нагадаємо, що, згідно з минулорічним дослідженням, 2% респондентів працюють за чотириденним графіком, а 30% вважать його найоптимальнішим. Загалом, більшість опитаних воліла б самостійно регулювати свій робочий графік.

Джерело: «HeadHunter Україна» (http://www.hh.ua )

Хто робить вклад у зростання ВВП Польщі?

Військовослужбовці та ветерани мають право на податкові пільги

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com