rss
06/01/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Хто робить вклад у зростання ВВП Польщі?

За підрахунками Національного банку Польщі та Варшавської школи економіки, кількість іммігрантів з України, які працюють в Польщі, почала помітно збільшуватися з 2014 року. І за п’ять років наші співвітчизники зробили вклад у зростання ВВП країни майже такий самий, як і поляки, які входять на ринок праці країни.

Експерти hh.ua|grc дослідили, як змінювався попит на роботу в Польщі з боку українських пошукачів, на яку зарплату вони претендували та яку роботу шукали.

Польща традиційно входить у ТОП-5 популярних серед українських пошукачів напрямів для роботи за кордоном. Так, згідно з опитуванням, яке проводилось hh.ua|grc серед користувачів порталу, третина респондентів мали досвід роботи у країнах ближнього закордоння (у Польщі, Словаччині, Угорщині, Молдові, Чехії).

Аналіз бази резюме, розміщених протягом 2019 року, показує, що 15% пошукачів шукають роботу саме в Польщі. При цьому кількість подібних CV неабияк змінилась за останніх 5 років – у 2019 році їх було розміщено в 31 раз більше, ніж у 2014.

Title 

Серед пошукачів, які цікавляться роботою у цій країні, найактивніші – представники профсфер: «ІТ, телеком», «Топ-менеджмент», «Маркетинг», «Мистецтво», «Медіа», «Адмін. персонал (перекладачі)», «Виробництво», «Бухгалтерія», «Транспорт», «Туризм, ресторани», «Управління персоналом». А от найпопулярніший запит щодо бажаної заробітної плати – у межах 14 300 грн. – 28 700 грн. Така вилка фігурує у кожному третьому резюме. Окрім того, трапляються й побажання отримувати менше, ніж 14 300 гривень (24% резюме), від 28 700 до 43 100 гривень (18% резюме) тощо.

Нагадаємо, що опитування, проведене серед користувачів порталу hh.ua|grc, показує, що більшість респондентів пов’язують виїзд за кордон з можливістю більше заробляти. Ще 39% респондентів зазначили варіант «Інше», де найчастіше фігурувало бажання респондентів змінити країну – без прив’язки до роботи. А от говорячи про формати роботи за кордоном, можемо зазначити, що респонденти частіше почали повідомляти про роботу за контрактом та рідше про виїзд на сезонні підробітки.

Джерело: «HeadHunter Україна» (http://www.hh.ua)

Де знайти роботу з чотириденним робочим тижнем чи гнучким графіком?

Військовослужбовці та ветерани мають право на податкові пільги

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com