rss
08/13/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Хобі, на яких можна заробити

Отримувати прибуток від улюбленого заняття – звучить привабливо, чи не так? А, згідно з минулорічним дослідженням, проведеним серед користувачів порталу hh.ua|grc, серед тих, хто має додатковий заробіток, 28% монетизують власне хобі. Розповідаємо, які вакансії є для тих, хто хоче опинитись у їхньому колі.

«Я ще й на машинці вишивати вмію»

Найбільш очевидний спосіб мати такий додатковий заробіток – прикладне хобі: в’язання, вишивка бісером або гладдю, гаптування, виготовлення прикрас і аксесуарів, різьблення по дереву тощо. Так, наприклад, можна знайти вакансії для в’язальників з виготовлення пледів, подушок, іграшок і різних інтер’єрних аксесуарів. Зарплата за таку роботу залежатиме від кількості виробів, але обіцяють від 8000 грн. Є пропозиції про роботу й для тих, хто гарно вишиває. Такі майстри можуть робити візерунки на одязі. А хто вміє добре працювати з папером, може спробувати себе у виготовленні листівок. Це буде особливо актуально перед Новорічними святами. Заробітна плата, знову ж таки, залежатиме від виробітку, роботодавець орієнтує на 4000-7000 грн.

Бути Джеймі Олівером

Досить легко заробляти на хобі й тим, хто може похизуватись кулінарними навичками. Кухарі вдома на повний або неповний робочий день, на корпоративні заходи, кулінарні майстер-класи, кондитери на аутсорсінг – варіанти роботи чи підробітку для тих, хто любить готувати є. Звичайно, що, крім бажання, від таких кандидатів вимагають знання сучасних технологій і досвід їхнього застосування (наприклад, робота з шоколадом, карамеллю, мастикою, декор, ліплення, велюр), наявність вишуканого смаку, творчого підходу і фантазії.

Лікар Дулітл 2.0

Чудово вмієте порозумітися з братами нашими меншими та розумієте їх краще, ніж лікар Дулітл? Тоді зверніть увагу на вакансії догсітерів. Серед обов’язків: годувати та гуляти не менше, ніж 2 рази на день. З приємних бонусів – чухати животик і за вухами.

«Краще від гір можуть бути лише гори»

Вам до душі більш активні заняття, такі, як походи? То можете ходити в них не самі, а очолювати групу як гід. Або стати автором путівника, контент-редактором для тематичного ресурсу. Для цього, звичайно, потрібні й досвід роботи з написання статей, увага до деталей, творчий підхід, навички таймменеджменту. Дохід за таку роботу починається від 250 грн. за статтю у 2-3 тисячі знаків.

У здоровому тілі – здоровий дух

А «спортивні» пошукачі можуть спробувати сили у персональних тренуваннях. Щоправда, ідеальний кандидат для такої роботи має не просто знати все про фізичну підготовку і вміти навчати інших, а й володіти основами анатомії та фізіології, грамотно планувати навантаження з урахуванням індивідуальних особливостей підопічних.

Як по нотах

Досить багато варіантів і у тих, хто тяжіє до музики: ті, хто грає на гітарі/барабанах/бубні або співає, потрібні на різних урочистостях і заходах та у розважальних закладах. За вечір такої роботи можна заробити 2000 грн. на весь музичний колектив.

Джерело: «HeadHunter Україна» (http://www.hh.ua)

Увага – унікальна можливість ортодонтичного лікування і встановлення брейсів для дітей віком до 18 років! БЕЗКОШТОВНО! «Orthodontic Experts» ініціює «2019 Braces Giveaway Campaign» на суму – $75 тисяч!

Великі гроші: ТОП-5 вакансій жовтня

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com