rss
08/07/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ «Виїжджають з України більше людей, ніж приїжджають». Куди і чому вони їдуть?

Проблема негативного соціально-демографічного тренду в країні вкотре порушується представниками державних інстанцій. Так, за словами Дмитра Дубілета, міністра Кабінету Міністрів, зараз з України виїжджають більше людей, ніж приїжджають.

Експерти hh.ua|grc дослідили, чому та куди їдуть пошукачі.

Досвід роботи за кордоном є в кожного п’ятого респондента. Такі результати показало опитування, яке проводилось hh.ua|grc серед користувачів порталу. При цьому найпопулярнішими напрямами виявились країни ближнього закордоння (Польща, Словаччина, Угорщина, Молдова, Чехія), країни СНД (Білорусь, Казахстан) та Німеччина. Сумарно на них припадає 57%. Окрім того, у відповідях досить часто фігурують Велика Британія, Іспанія, ОАЕ та США.

Title 

Серед тих, хто має досвід роботи за кордоном, 41% – працювали за довготерміновим контрактом, 217% – їздили на сезонні підробітки, а 14% брали участь у програмах, що пропонують студентам роботу за кордоном під час канікул. Стільки ж респондентів працювали за кордоном на момент опитування. Порівнюючи ці дані з результатами минулорічного дослідження, можемо побачити, що прецеденти роботи за контрактом та участь у студентських програмах почастішали, а от на сезонні підробітки виїжджати почали рідше.

Є певні відмінності й у причинах, через які люди вирішували виїжджати на роботу за кордон. Певною мірою це стали пов’язувати з можливістю більше заробляти, а випадки релокації в межах компанії, навпаки, почастішали. Майже 40% припало на варіант «Інше», де найчастіше фігурувало бажання респондентів змінити країну – без прив’язки до роботи.

Джерело: «HeadHunter Україна»
(http://www.hh.ua)

 

Увага – унікальна можливість ортодонтичного лікування і встановлення брейсів для дітей віком до 18 років! БЕЗКОШТОВНО!

Budget. Як багато у цьому слові...

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com