rss
06/01/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ Ветеранка з Вінниці Ольга Бенда пробігла 10 кілометрів у США на протезі

27 жовтня в США стартував Марафон морської піхоти за участю українських воїнів. Серед тих, хто пробіг дистанцію, – Ольга Бенда з Вінниці. Дівчина втратила ногу в Авдіївці, відтак, 10 кілометрів вона долала на протезі.

Як повідомляє «Укрінформ», команда українських воїнів взяла участь в 44-му Марафоні морської піхоти США. Для воїнів АТО це – четвертий забіг у масштабній міжнародній події, яка цьогоріч зібрала понад 30 тисяч учасників із 60 країн світу. А ось на сторінці «Голосу Америки» у Фейсбук опубліковано відео з марафону: https://www.facebook.com/watch/?v=3178767792195627.

 

Перша жінка в українській збірній – це Ольга Бенда з Вінниці, яка служила військовим кухарем в окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців та втратила ногуTitle від вибуху снаряда в Авдіївці. Разом зі ще чотирма українськими учасниками вона подолала дистанцію протяжністю десять кілометрів.

Як розповіла дівчина в інтерв’ю «Голосу Америки», враження від марафону в неї «фантастичні». Тим, що вона бере участь у такому марафоні, Ольга хоче спонукати бігати тих, хто з якихось причин постійно відкладає це «на понеділок».

«Можливо – все, головне – пробувати, робити та досягати своїх цілей будь-яким маршрутом. Навіть, як я – через Америку», – каже дівчина. Те, що її життя не буде таким, як раніше, й відтак потрібно щось змінювати, Ольга зрозуміла, коли лежала в центральному шпиталі. Тоді вона вибирала собі протез замість ноги, яку втратила.

Title 
 Фото
https://www.facebook.com/
Бойовий-бюлетень-350122962046015/

– Я зрозуміла, що потрібно вчитися все робити з нуля, повністю все робити на протезі. Я собі дала слово, що я буду вміти робити все, що вміла робити на двох ногах: ходити, бігати, дивитися за дитиною, готувати їжу, прибирати та все інше. Я стараюся, і вже декілька своїх «вершин» я підкорила.

Водночас, в інтерв’ю «Армія Інформ» Ольга Бенда розповіла, що на початку, коли дівчина тільки почала бігати, їй було дуже непросто.

– Але мене надзвичайно мотивує мій друг Вадим Свириденко. Він зателефонував мені вже через пів року після мого поранення і сказав, що пора, так би мовити, повертатися до строю, починати займатися бігом. Перші свої 10 кілометрів я пробігла 5 жовтня на змаганнях «Ветеранська десятка» у Києві. І це стало переломним моментом, – поділилася Ольга.

Марафон стартував 27 жовтня на дистанціях 10 та 42 кілометри. В українській групі всього перебувало 11 учасників бойових дій, які отримали поранення. Ще шестеро членів української команди супроводжують бійців.

 Title

До слова, Ольга – не тільки наполеглива, а й дуже красива спортсменка. Раніше Ольга Бенда перемогла в конкурсі краси «Miss Military Fantasy», що відбувався серед військових.

Автор: Юлія Плахтій

Джерело: «Vежа» (https://vezha.vn.ua/veteranka-z-vinnytsi-probigla-10-kilometriv-u-ssha-na-protezi-video/)

«Що за диво та бандура, що за диво, грім-бандура, струни-трави золоті!»

Благодійний концерт Оксани Мухи в Норт-Порті, Флорида

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com