rss
02/18/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#369

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Спорт \ «Так, я можу!»

Футбол

«Шахтар» і Parimatch Foundation презентували новий проєкт – тренування з футболу для дітей з інвалідністю.

Один з головних меценатів українського спорту – Parimatch Foundation – став партнером фонду ФК «Шахтар» – Shakhtar Social. Фонди спільно запустили заняття з футболу для 120 дітей з інвалідністю в рамках роботи своїх проєктів – відповідно «Так, я можу» і «Давай, грай!».

Інклюзивні тренування для дітей проходитимуть у 4-х містах: Харкові, Києві, Полтаві та Львові. У кожному місті функціонуватимуть 2 групи по 15 дітей з ментальними та фізичними вадами розвитку. Причому, якщо для Києва і Харкова групи при підтримці Parimatch Foundation стали додатковими, то у Львові та Полтаві заняття з футболу для дітей з інвалідністю запускають вперше.

Title 

Відкриття проєкту відбулося 5-го жовтня в Києві на майданчику гімназії «Гімназія А + ». Головними фігурами на заході стали футболісти «Шахтаря» Сергій Болбат і Микола Матвієнко. Вони провели з дітьми тренування, показали кілька секретів футбольної майстерності, зіграли коротенький матч і не відмовили нікому в автографах і спільних фото. Діти при цьому не приховували своїх позитивних емоцій і старанно виконували всі тренерські вказівки.

«Ніщо не здатне зрівнятися з дитячим сміхом і щасливими очима. Думаю, що саме для цього і створюють подібні проєкти. Звичайно, не всі діти підуть у професіональний спорт, але кожен зможе взяти щось для себе – спілкування, настрій, здоровий тонус. Дуже радий долучитися до цієї справи», – розповів Микола Матвієнко. За словами Сергія Болбата, він отримав величезний заряд позитиву від заняття і впевнений, що футбол – чудова можливість для дітей отримати нових друзів.

Футболісти пообіцяли частіше відвідувати тренування дітей. У рамках роботи проєкту передбачено, що майстер-класи за участю гравців першої команди «Шахтаря» пройдуть у кожному з 4-х міст.

Title 

«У Shakhtar Social і Parimatch Foundation спільне бачення майбутнього. Ми створюємо умови, щоб діти, незалежно від фізичних і ментальних здібностей, могли грати у футбол. З тренерами, необхідним інвентарем та обладнанням, а головне – безкоштовно», – прокоментувала старт партнерства директор Shakhtar Social Інна Хмизова.

Про важливість підтримки таких ініціатив висловився і представник Parimatch Foundation в Україні Вадим Місюра: «Для Parimatch Foundation розвиток спорту для дітей з інвалідністю є одним з найважливіших пріоритетів, адже Україна – лідер у світовому паралімпійському спорті. В рамках програми «Так, я можу!» – це вже другий проєкт допомоги талановитим дітям з інвалідністю. Спільно з Shakhtar Social ми робимо футбол масовим і доступним для всіх категорій дітей. Це і є ключова місія проєкту».

Нагадаємо, що в рамках проєкту «Давай, грай!» в 30-х містах України (56 майданчиків) хлопчики і дівчатка 7-12 років безкоштовно займаються футболом. Загалом, у рамках ініціативи вже понад 3500 дітей – хлопчиків і дівчаток – отримали можливість постійно займатися футболом.

Автор: Святослав Василик, Київ

Джерело: «Укрінформ»
(https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/2793909-tak-a-mozu.html)

 

Річний звіт УХЛ: досягнення і пропозиції

Футбол

Дзюдо#2020-07 (02/12/2020)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com