rss
02/18/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#369

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Спорт \ Річний звіт УХЛ: досягнення і пропозиції

Хокей

Українська хокейна ліга демонструє нові стандарти та грамотний підхід у роботі з партнерами.

На прес-конференції, присвяченій початку 4-го сезону Української хокейної ліги, презентували річний звіт про діяльність ліги в 3-му сезоні чемпіонату. Це – перший відкритий і доступний для всіх бажаючих звіт за всю історію існування не лише ліги, але і всього українського хокею загалом.

До УХЛ такий документ у відкритому доступі надавав тільки ФК «Шахтар». У ньому футбольний клуб розповідав про трансфери, доходи і податки. Формат, в якому УХЛ представила звіт, це не лише суха статистика, але і опис усіх сфер діяльності, в яких працює ліга.

Подібного документа ви не знайдете в жодній спортивній галузі України. Федерації не поспішають надавати річні звіти, незважаючи на те, що це – грамотний підхід при роботі з партнерами та ЗМІ. Цей документ дозволяє залучати нових спонсорів, а також в одному місці зібрати всі досягнення спортивного сезону.

Зокрема, УХЛ компактно і зручно зібрала підсумки 3-го хокейного сезону. Познайомила нас із провідними гравцями, партнерами, представила спортивні досягнення, розповіла про роботу з уболівальниками і комунікаціях.

Рішення познайомити нас з найкращими гравцями ліги правильне з кількох причин. По-перше, потрапити до лав найкращих – це хороша мотивація для самих хокеїстів, адже саме гравці роблять «продукт» під назвою «хокей». По-друге, для всіх представників ЗМІ така статистична інформація про досягнення спортсменів – це додатковий інформаційний привід для висвітлення в своїх матеріалах хокейної індустрії. По-третє, вболівальникам важливо знати «найкращих». Іноді зібрати повні трибуни глядачів можливо лише завдяки декільком прізвищам у команді.

Приділила Ліга увагу і церемонії нагородження «Зірки хокейного року». Ідея не нова. В Україні щорічно проводяться церемонії «Зірки спортивного року» (не олімпійські види спорту, організатор – Спортивний комітет України) і «Герої спортивного року» (організатор – Національний олімпійський комітет України та Міністерство молоді та спорту України). Вперше в історії українського хокею Ліга нагородила номінаціями результативних хокеїстів, арбітрів, партнерів, тренерів та ЗМІ.

На заході були присутні представники ЗМІ, судді, тренери, гравці, селебрітіс, зірки футболу, баскетболу, футзалу, олімпійські чемпіони, а це, знову ж таки, тільки сприяє налагодженню контактів і розвитку комунікації в хокейній галузі.

Протягом усього сезону проводились цікаві заходи для фанатів, впроваджувалися нові технології для суддівства, розроблялися нові конкурси та майстер-класи. Наприклад, «Тренування із зіркою» в Кременчуці, де головною фігурою став генеральний директор УХЛ, колишній гравець НХЛ і КХЛ Сергій Варламов. Також до події долучилися провідні гравці ХК «Кременчук» Тимур Гриценко, Всеволод Толстушко і Микита Гордюшин, які посприяли тому, щоб у вихованців місцевої ДЮСШ була можливість повчитися у професіоналів.

Щорічно ліга організовує майстер-класи для вихованців ДЮСШ різних міст, аматорів і спецпроєкт для журналістів. Майстер-класи для дітей від професіоналів наразі не дуже популярні в українському спорті, але ж майбутнє спорту саме за дітьми.

Варто відзначити і перший, проведений спільно з Федерацією настільного хокею, турнір з настільного хокею для представників ЗМІ. У неформальній атмосфері журналісти обмінювалися останніми спортивними новинами і брали участь у змаганнях. Подібні заходи дозволяють Лізі постійно комунікувати з представниками ЗМІ.

У звіті також надані дані щодо діяльності Ліги в соціальних мережах. На офіційній сторінці в Facebook на момент формування звіту було 107 тисяч передплатників (зараз 110 тисяч). Ця цифра допомогла лізі увійти в топ-4 хокейних ліг у всьому світі. Така кількість користувачів не повинна дивувати, адже це – результат успішного проведення численних хокейних заходів, конкурсів та яскравих матчів.

На кожній сторінці річного звіту представлена інформація про виконану роботу в сфері комунікацій та розвитку. І якщо в даний момент порівнювати УХЛ з іншими спортивними напрямками, то ви не знайдете там такої кількості проєктів, спрямованих на тісний контакт зі ЗМІ та вболівальниками.

Вся робота Української хокейної ліги базується на принципах відкритості та прозорості. Здається, саме цих складових не вистачає українському спорту. Європейський підхід надання звітів про виконану роботу допоможе залученню і популяризації спорту в Україні. Сподіваємося, спортивні колеги Ліги запозичать досвід надання доступних річних звітів про виконану роботу.

Джерело: «Укрінформ»
(https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/2797588-ricnij-zvit-uhl-dosagnenna-i-propozicii.html)

«Так, я можу!»

Футбол

Дзюдо#2020-07 (02/12/2020)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com