rss
06/03/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Літературна сторінка \ Юлія Пошивак: «Завжди мріяла витягти свої твори зі шухляди, щоб їх оцінили інші»

Юлія Пошивак зі Сполучених Штатів отримала Диплом зі спеціальною відзнакою «Міжнародне визнання» єдиного в світі конкурсу рукописів «Коронація слова-2019».

«Наші мрії – це плани Бога щодо нас». Таке переконання має Юлія Пошивак, уродженка славного міста Стрий, Львівської області. Юля нині живе у Сполучених Штатах і працює помічником адвоката. По-різному вдавалося втілювати в життя намріяне: по закінченню Львівської політехніки за фахом менеджменту молодій дівчині доводилося працювати бухгалтером, менеджером відділу кадрів; а пізніше, закінчивши Manor College – Paralegal, по кар’єрній драбинкаці завернула у юриспруденцію.

Та як би там не було, одне бажання – співати, наспівувати і писати те, що співається самим серцем, – залишається незмінним. Хобі писати пісні, можна сказати, досить екзотичне і серед самих «володарів слова». Авжеж, ремесло не з легких творити образи й сюжети поетичним словом і, разом з тим, творити ще й мелодику, ритм. Наскільки то вдається, розцінюють слухачі радіо, замовляючи ді-джеям улюблену композицію, а ще – глядачі у концертних залах, даруючи аплодисменти виконавцям. Та допоки пісня залунає в ефірі чи зі сцени, вона повинна народитися у творчому тандемі композитора і поета-пісняра. Має пролунати Слово, те саме поетичне Слово, що спонукатиме співати на весь голос.

Зробити перший крок – запропонувати на суд власні вірші-пісні – Юлія Пошивак наважилася завдяки простим і неупередженим правилам Міжнародного мультимистецького конкурсу «Коронація слова». Й одразу ж отримала нагороду – Диплом зі спеціальною відзнакою «Міжнародне визнання» за поезію «Непрошена любов».

І тим самим авторка, можливо, сама того не відаючи, записала своє ім’я до сучасної української літератури, рушійною силою якої ось уже 20 років поспіль є конкурс. За цей час понад 800 нових імен з’явилися в сучасній українській літературі. Кому саме і як вдалося зробити це, розповідає перше «Науково-довідкове видання до 20-річчя Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Крім короткої біографічно-бібліографічної довідки переможців і дипломантів конкурсу, видання розповідає, як хто прийшов до літератури і як поталанило сміливцеві-конкурсанту з виданням книг. Довідник підготували у видавництві «Світ успіху» завдяки грантовій програмі Українського культурного фонду «Знакові події для української культури» (https://www.facebook.com/programa.znak/) на відзначення ювілейного 20-го конкурсу, що відбудеться цього року.

Суть цієї статті не є офіційною позицією Українського культурного фонду.

Прес-служба видавництва
«Світ успіху»)

Спогади Миколи Савчука – гумориста-ювіляра з Коломиї (уривки з двотомника)

Баба на пні. Новела

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com