rss
02/26/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#369

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ В Україні вперше запустили регулярний морський трансшипмент

Порт приватного стивідорного оператора ТІС (Одеська обл.) 15 жовтня 2019 року прийняв перше судно щотижневого фідерного сервісу за маршрутом ТІС – Поті.

Про це Укрінформу повідомили у пресслужбі ТІС.

«Комплексне логістичне рішення дозволить Україні підтвердити свій статус на світовій мапі морських перевезень», – йдеться у повідомленні.

Співвласник Контейнерного терміналу ТІС Єгор Гребенніков зазначив, що для терміналу, як і для транспортної галузі України, поява нового фідерного сервісу має стратегічне значення.

«Новий фідерний сервіс стане відсутньою ланкою Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту, він відкриває перед власниками вантажу зовсім інші можливості», – підкреслив він.

Як відомо, схема трансшипменту передбачає, що магістральні судна великих контейнерних сервісів залишають транзитні вантажі у проміжних глибоководних портах, а пізніше їх забирають і розвозять у порти регіону судна меншого розміру, так звані «фідери». Таким чином, власники вантажів і одержувачі вантажів, які працюють через порти, куди немає заходів магістральних суден, отримують доступ до глобальної мережі контейнерних маршрутів.

У ТІС зазначають, що фідерний сервіс прокладає новий морський торговельний маршрут, який є швидшим, зручнішим і вигіднішим для вантажовласників Європи і України, країн Кавказу (Грузія, Вірменія, Азербайджан) та Середньої Азії (Казахстан, Туркменістан, Узбекистан).

«Вантажі, які потраплять в Україну з цим сервісом, ніколи раніше не заходили в нашу країну, а новий вантажопотік означає додаткові податкові надходження і cтворення нових робочих місць. Географічне розташування України дає нашій країні унікальний транзитний потенціал, і трансшипмент дає можливість його реалізувати», – зазначається у повідомленні.

Фідерне судно, яке буде щотижня ходити за маршрутом ТІС – Поті – ТІС, вміщує 1100 TEU. З ТІС до Поті будуть доправляти як транзитні контейнери, перевантажені з морських суден океанського сервісу лінії закордонного плавання Ecumed компанії MAERSK для країн Кавказу та Середньої Азії, так і товари, які прибувають до ТІС суходолом, а з порту Поті до ТІС будуть перевозити контейнери з вантажами для України та Європи.

ТІС – найбільший морський транспортний вузол в Україні. Оперує п’ятьма високотехнологічними морськими терміналами. Близько 700 суднозаходів на рік пов’язують ТІС із більш, ніж 1500 портами у всьому світі. У 2018 році через ТІС пройшло 25,6 млн тонн вантажів.

Чи забезпечить рекордний урожай рекордний експорт

У херсонського кавуна з’явиться логотип

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com