rss
07/12/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Ще раз про shop around

Як ми знаємо, правило «заробляй більше – витрачай менше» ніхто не скасовував. Тому сьогодні поговоримо про те, як можна знизити витрати на страхування.

Перш ніж перейти до цифр, запам’ятай­мо, що економія коштів не повинна йти за рахунок зниження рівня захищеності. Припускаючи, що наші страхові поліси підібрані оптимальним чином (їхній аналіз і оцінка – це окрема тема), будемо використовувати вже наявні у нас страхові продукти як еталони для порівняння. Користуючись ресурсами Ринку, не варто забувати його аксіоми. І одна з них – на Ринку немає нічого абсолютно найкращого. Отже, яким би хорошим не був ваш страховий план, у вас є шанс знайти щось краще. Тож, за роботу, друзі, – shop around.

Ми живемо у країні, де Ринок за рахунок своєї «змагальності» свято дотримується наших інтересів, адже ми з вами – його головний споживач і «годувальник». Тому тенденцію до зниження вартості товарів і послуг ви спостерігаєте постійно. Отже, цим є сенс користуватися. Причому, причини зниження вартості страхових послуг у різних секторах страхового бізнесу – різні.

Наприклад, зміна цін на автомобільні страхові поліси має циклічний характер. В окремо взятій компанії вони періодично опускаються і підвищуються. Це відбувається, насамперед, через «міграцію» клієнтів у результаті зростання і падіння цін на страхування. Щоб проаналізувати це питання, згадаймо кілька складових цього бізнесу.

Перше – страхові компанії за своєю структурою – це чистий приклад «каси взаємодопомоги». Інакше кажучи, обсяг коштів компанії визначається кількістю клієнтів, які придбали страхові продукти цієї компанії. Друге – статистика аварій і виплат за результатами цих аварій не залежить від компанії, а тільки від кількості клієнтів. Більше клієнтів – більше аварій, менше клієнтів – менше аварій. Більше аварій – більше виплат, менше аварій – менше виплат. Більше виплат – більше збитків цієї компанії. Зростання втрат компанія починає компенсувати зростанням цін за страховий поліс. У той же час зростання цін призводить до відтоку клієнтів, що незабаром призведе до зниження кількості аварій і зниження втрат... і т. д. Це – нормальний цикл, який визначає коливання цін на Ринку страхування автомобілів. Все – як у старому жарті: «Багато знаєш – багато забуваєш, багато забуваєш – мало знаєш і т. д.». На щастя, це – досить інерційний процес, і період значної зміни цін може тривати 3-4 роки. Понад те, коливання цін страхових компаній має ще й локальний характер. Вартість страхових полісів однієї і тієї ж компанії у різних штатах може бути різною. У зв’язку з цим є сенс раз на рік пошукати на ринку аналогічний страховий поліс за кращу ціну. Використовуйте для порівняння дані Declaration page наявного страхового полісу. Сьогодні при наявності Інтернету процес пошуку кращої пропозиції не забере у вас багато часу. Необхідно тільки розіслати Declaration page вашого страхового поліса в усі цікаві для вас страхові ресурси – чи то у страхову компанію, чи страховому брокеру.

Готовий допомогти вам оцінити результати ваших пошуків, щоб зробити правильний вибір.

Телефонуйте мені за додатковою інформацією: 847-520-7030.

e-mail: [email protected]

www.drfgroup.net

З повагою, Йосип Розенберг

«Дорогі» навички: за які вміння роботодавці готові підвищувати зарплату

Budget. Як багато у цьому слові...

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com