rss
06/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Організації, установи, товариства \ Пам’ятник першому космонавтові України
Title 
 Біля пам’ятника Леонідові Каденюку.
Ліворуч – Остап Савчук, голова обласної
«Просвіти» Буковини

Голова обласної «Просвіти» Буковини Остап Савчук надіслав повідомлення, що 30-го серпня 2019 року в селі Клішківці відбулася церемонія відкриття пам’ятника Леонідові Каденюку, першому космонавтові незалежної України.

Автор пам’ятника – скульптор Ігор Ортинський. Пам’ятник встановлений на території місцевої школи, щоб люди пам’ятали про свого славного земляка, Героя України. На урочисте відкриття монумента з’їхалися сотні людей з усієї області, як також зі столиці. Присутні були члени обласної ради, викладачі Інституту педагогічної освіти Чернівецької області, колишні народні депутати та просвітяни на чолі з головою Остапом Савчуком.

«Просвіта» на Буковині з центром у Чернівцях була заснована 150 років тому і плідно працює згідно з вимогами часу. З проголошенням незалежности України в 1991 році було налагоджено контакт із Товариством української мови ім. Шевченка в США (ТУМ). Відтоді члени ТУМ мали зустрічі з просвітянами в Чернівцях і було надано фінансову допомогу у видавничій діяльності. Нещодавно надано допомогу на видання журналу для молоді «Українська Ластівка».

До відзначення 150-річчя заснування «Просвіти» на Буковині було видано ілюстрований календар великого формату на 2019 рік, де можна побачити світлини з різних сфер діяльності «Просвіти», а також у календарі зазначено важливі події на кожен місяць і день.

Товариство української мови (ТУМ) буде і надалі допомагати просвітянам Буковини в їхній важливій просвітницькій роботі.

Фото Остапа Савчука

 

Надзвичайний з’їзд ООЧСУ

Різдвяна радість (У рамках проекту «Пізнай свій рідний край»)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com