rss
08/12/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Мрії учнів школи українознавства при Українському православному кафедральному соборі святого князя Володимира у Чикаго вже летять у космічну мандрівку до далеких планет!

Космічна місія «Моя дитяча мрія» виконана! 100 000 дитячих мрій уже летять до зірок зі швидкістю 300 000 км/с. Промінь мрій буде летіти 41 світловий рік до планетної системи TRAPPIS-1, яка розташована у сузір’ї Водолія. Там є чотири екзопланети, які відповідають критеріям життя, ймовірно, що там є рідка вода, а значить, є і життя.

Подія відбулася в суботу, 28 вересня, о 20:00 год. на потужній космічній станції, яка розташована у Золочеві, Львівської області. Одночасно з радіосигналом мрій у космос злетів у небо світловий промінь мрій – це художня візуалізація, яка відбулася під час найбільшого фестивалю медіа-мистецтв в Україні – Kyiv Lights Festival-2019. Саме тоді будівля Київської міської державної адміністрації перетворилася на велетенський екран для демонстрації світлових шоу 3D-відеомаппінгу. Перших шість хвилин глядачі спостерігали, як дитячі малюнки з доповненою реальністю злітають до зірок. Анімаційна студія SKILZ та студія AR Live Animation оживили малюнки дитячих мрій просто у центрі столиці і вразили не тільки дітей, але й дорослих.

Title Title Title 

Учнів старших класів школи українознавства при Українському православному соборі святого князя Володимира у Чикаго також взяли участь у всеукраїнському арт-марафоні #моядитячамрія. Урок Мрії був проведений для учнів 6,7, 8, 9 та 10-го класу в грудні 2018 року. Арт-терапія та урок мрій – це програма, яка була розроблена найкращими вчителями України за версією Global Teacher Prize Ukraine 2017 року. Бо, як виявилося під час всеукраїнського дослідження, здатність дітей мріяти згасає, а сучасне суспільство не розвиває у них це вміння. Тільки 5% дітей мріють, інші 95% мають, здебільшого, матеріальні бажання, а 38% батьків не знають, про що фантазують їхні діти. При цьому, майже всі діти хочуть мати суперсилу, але мрії – це і є суперсила, що дана нам з народження. У зв’язку з тим і стартував арт-марафон #моядитячамрія, в рамках якого організатори проводили тури містами України та збирали малюнки мрій. Мета такого марафону була зібрати 100 000 дитячих малюнків і відправити до зірок, у Всесвіт, щоб кожен відчув диво у своєму серці і зрозумів, що все можливо!

Title  Title

Майбутнє кожного і всіх нас починається з мрії. Дітям треба вчитися мріяти по-справжньому і бачити широкі горизонти. Знати, як треба йти до мети, не здаватися, але намагатися щодня робити все можливе на шляху до мрії: бо мрія відкриває життєве покликання. До речі, саме мрія – це головний мотиватор для того, щоб вчитися, вибирати майбутню професію. Здійснення однієї мрії одразу мотивує дітей мріяти далі, радіти життю.

Я вірю, що цей урок допоміг дітям відкритися, відчути натхнення і знайти свою мрію. Уявляєте, учні, які зациклені на комп’ютерних іграх, раптом трансформуються у космонавтів, винахідників, диво-техніків, художників, лікарів та модельєрів – у справжніх мрійників, які стараються, аби їхня мрія здійснилася! Усі намальовані мрії наших учнів були відправлені команді українського благодійного проекту «Здійсни мрію» 1+1 медіа.

Title Title 

У Золочеві запуском Променя координував керівник Центру космічного зв’язку Віктор Ожінській. Допомагали йому куратор проекту «Здійсни мрію» телеведуча Лідія Таран і діти з усіх куточків України, які теж малювали свої мрії для відправлення у Всесвіт.

 Title Title

Команда космічного центру з усією відповідальністю підготувалася до старту космічної місії: члени команди розробили спеціальну програму для кодування малюнків у пікселі й їхньої відправки, вдосконалили техніку і навіть одягнули нашивки «Космічна місія «Промінь мрій». На кнопку «Пуск» натискав 8-річний Максим Сирчин – він тривалий час боровся з важкою хворобою і в цей період намалював свою мрію – створити ракету, яка полетить у космос. Першим відповідь від Всесвіту щодо здійснення мрії отримав Максим Сирчин. У прямому ефірі Олександр Ткаченко подарував хлопчикові здійснення мрії. Максим полетить на запуск справжньої ракети на космодром острова Шрихарикота в Індії.

Тепер чекаємо на здійснення всіх інших дитячих мрій, які були відправлені в космос у «Промені мрій». Мріємо без меж!

Свято Першого дзвоника у школі українознавства «Барвінок»

Школі українознавства «Барвінок» – 5 років

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com