rss
02/22/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#369

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Скільки готові платити роботодавці за знання англійської мови

У середині липня Міністерство освіти і науки України затвердило Концепцію розвитку англійської мови в університетах, згідно з якою до 2023 року володіння нею стане обов’язковою умовою для вступу на бакалавра.

Експерти hh.ua|grc дослідили, для яких спеціалістів знання іноземної мови обов’язкове, якого рівня достатньо для працевлаштування та чи впливає знання англійської мови на рівень пропонованої заробітної плати.

Загалом, аналіз вакансій, розміщених зі січня до середини вересня 2019 року, показує: вимога про володіння англійською мовою фігурує у кожній п’ятій вакансії. Найчастіше знання іноземної мови вимагаються від IT-спеціалістів, менеджерів по роботі з клієнтами, Інтернет-маркетологів тощо.

Title 
 

При цьому, більше, ніж третина роботодавців не уточнюють, на якому рівні співробітник повинен володіти англійською мовою. Однаково популярними є рівні Intermediate та Upper Intermediate – на них припадає по 18% усіх розміщених вакансій. Трохи рідше зазначається вимога володіти англійською на рівнях Fluent та Advanced. А от початковий рівень (beginner) майже не згадується роботодавцями та трапляється в поодиноких вакансіях.

Звичайно, що разом з підвищенням вимог до кандидата зростають і зарплатні пропозиції. Так, якщо протягом 2019 року, в середньому, у вакансіях ішлося про заробітки від 10 000 грн., то у пропозиціях про роботу, де потрібна англійська мова, фігурують такі цифри:

Володіння англійською без зазначення необхідного рівня – від 16 400 грн. (+64% до середньої початкової зарплати).

Рівень Intermediate – вакансії із зарплатами від 17 500 грн. (+75% до середньої початкової зарплати).

Рівень Advanced – вакансії із зарплатами від 22 500 грн. (+125% до середньої початкової зарплати).

При цьому 27% пошукачів із тих, хто розміщував резюме протягом 2019 року, заявили про володіння англійською. І майже третина з них запевняють, що знають іноземну на досконалому рівні, ще по 18% декларують просунутий та середньо-просунутий рівень.

Джерело: «HeadHunter Україна» (http://www.hh.ua)

 

Кожен другий українець працевлаштовується за сприяння служби зайнятості

Математиці – ні, емоційному інтелекту – так

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com