rss
04/19/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Кримінал \ Суд відмовився заарештувати Вілкула

Дніпровський апеляційний суд відмовив прокуратурі в задоволенні відповідного клопотання про зміну запобіжного заходу для екснардепа Олександра Вілкула зі взяття на поруки на взяття під варту.

Про це кореспондентові «Укрінформу» повідомили в пресслужбі Дніпровського апеляційного суду.

«Запобіжний захід для екснардепа Олександра Вілкула залишили без зміни», – зазначили у пресслужбі.

Відомо також, що прокурори вимагали взяти екснардепа під варту та призначити заставу не менше, ніж 17 мільйонів гривень, що нібито прирівнюється до суми завданих його діями збитків. Адвокат Вілкула заявив, що апеляційна скарга – безпідставна, і що в даному випадку не має застосовуватися жоден запобіжний захід.

1 жовтня у сусідній судовій залі Дніпровського апеляційного суду прокурори також вимагали переглянути запобіжний захід ексколезі Вілкула у партії «Опозиційний блок» Дмитрові Колєснікову. Його також вимагали помістити у СІЗО.

17 вересня Жовтневий райсуд Дніпра віддав Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова на поруки на час досудового розслідування.

16 жовтня 2018 року Верховна Рада VIII скликання не підтримала подання Генпрокуратури на зняття недоторканності зі співголови фракції партії «Опозиційний блок» Олександра Вілкула та не дала дозволу на притягнення його до кримінальної відповідальності. Також ВР не підтримала подання ГПУ щодо притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата фракції «Опозиційний блок» Дмитра Колєснікова.

Тодішній генпрокурор Юрій Луценко назвав це «днем ганьби ВР».

8 жовтня 2018 року Комітет ВР VIII скликання з питань регламенту визнав законним подання Генпрокуратури про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Вілкула, якого підозрюють у земельних махінаціях. Слідство зібрало докази, що Вілкул сприяв протиправній передачі в оренду ПАТ «Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат» земельних ділянок, які були колективною власністю колгоспу. Слідство вважає, що внаслідок зловживання службовим становищем народний депутат Вілкул завдав збитків держбюджету України на 15 млн грн.

Також регламентний комітет визнав законним подання ГПУ на Колєснікова. За даними слідства, Колєсніков, перебуваючи на посаді очільника Агентства держмайна, у 2014 році підписав документи, відповідно до яких були відчужені два цехи Науково-дослідного та конструкторсько-технологічного інституту трубної промисловості ім. Я. Ю. Осади. У результаті – це держпідприємство втратило можливість виготовляти ракети «Смерч», «Ураган» і «Град».

Повідомлено про підозру і розпочато розшук Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова 5 вересня.

Огляд порушень прав людини в окремих районах Луганської та Донецької областей | серпень 2019

Від Котенка до Василишина. Чим закінчуються гучні корупційні скандали в медицині

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers