rss
05/26/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Керівника російського агентства Sputnik у Молдові звинувачують у шахрайстві

Керівник агентства Sputnik-Молдова Володимир Новосадюк був доправлений у національний Центр по боротьбі з корупцією, де йому висунули звинувачення в шахрайстві і відмиванні грошей.

З нього взято підписку про невиїзд – із забороною на виїзд із країни, – повідомляє власний кореспондент «Укрінформу» в Молдові.

Як стало відомо, під час проведення обшуків в офісі у Новосадюка офіцери Центру по боротьбі з корупцією виявили «чорну касу» (записи), де зазначено, які суми від представників і структур Ілана Шора (депутат парламенту, який втік із Молдови, фігурант кримінальної справи про розкрадання понад мільярда доларів з банківської системи країни) керівник Sputnik отримував як оплату за публікацію думок «політологів» та «експертів», які підтримували Демократичну партію.

У руках прокурорів опинився його особистий архів відео- та аудіозаписів, за допомогою яких Новосадюк фіксував факти передачі хабарів співробітникам Центру боротьби з корупцією, Генпрокуратури, Служби інформації та безпеки, а також Координаційної ради з питань телебачення і радіо.

Ім’я Володимира Новосадюка фігурує і в звіті американського детективного агентства «Кролл», яке розслідувало розкрадання банківського мільярда.

Напередодні у справі про банківське розкрадання були затримані депутати парламенту Молдови Регіна Апостолова і Марина Таубер, які також фігурують у звіті «Кролл».

Підпал чи детектив зі запитаннями?

Діалоги про щастя серед нещасть і надій

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com