rss
05/26/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Робота правозахисників у Росії стає дедалі небезпечнішою, – Amnesty International

Російська влада порушує свої зобов’язання стосовно прав людини, і ЄС не повинен миритися з цим.

Про це заявляють у німецькому відділенні Amnesty International, – повідомляє кореспондент «Укрінформу».

«Російська влада порушує свої зобов’язання стосовно прав людини. Важливо, щоб Федеральний уряд Німеччини та Європейський Союз продовжували підтримувати роботу правозахисників, чітко називали своїм ім’ям та критикували дії, до яких вдається російська влада, а також нагадували російському керівництву про його відповідальність за захист правозахисників», – заявив експерт AI-Німеччина Петер Франк у зв’язку з оприлюдненням організацією доповіді про права людини в РФ.

Звертається увага на те, що ситуація особливо погіршилися після 2012 року, з початком третього терміну президентства Володимира Путіна: правозахисники дедалі частіше стають об’єктами нападок і насильницьких дій, їм загрожують арешти і кримінальні провадження. Частково це пов’язано зі самою російською владою, яка застосовує репресивні закони та підробляє кримінальне провадження проти її критиків та активістів.

«Із 2012 року в Росії сталися десятки нападів на правозахисників та активістів. Ці напади недостатньо ефективно розслідуються, тому відповідальні уникають покарання. Немає політичної волі ефективно захищати правозахисників», – каже Франк і зазначає, що «таким чином, російська влада несе відповідальність за напади».

Окрім того, з 2012 року російський парламент прийняв низку законів, які обмежують права на свободу вираження поглядів, зборів та асоціацій. «Ці закони сильно перешкоджають роботі організацій громадянського суспільства», – зауважує експерт.

Дискредитації роботи правозахисників сприяють також офіційні засоби масової інформації Росії.

У доповіді наводяться конкретні приклади ризиків роботи правозахисників у РФ і порушення цілої низки прав людини, які Росія зобов’язалася поважати, захищати і виконувати.

Підпал чи детектив зі запитаннями?

Діалоги про щастя серед нещасть і надій

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com