rss
08/07/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Свято Першого дзвоника у школі українознавства «Барвінок»

Уже вп’яте свої двері гостинно відчинила для учнів та вихованців школа українознавства «Барвінок» у Пейлoс-Парку при парафії святого Петра i Павла.

7 вересня дружна шкільна родина знову зібралася разом на святі Першого дзвоника. За традицією свято розпочалось з молебню до Ісуса Христа за здоров’я та успішний навчальний рік для учнів, учителів та батьків. Молебень відслужили отець Василь Сендега, настоятель парафії святого Петра i Павла, та отець Теoдoзій Ільницький, настоятель парафії Різдва Богородиці. У вітальному слові настоятель парафії святого Петра i Павла отець Василь Сендега побажав учням плідної праці, творчого злету i наголосив, що тільки з Божою допомогою ми можемо досягнути бажаного результату. Відбулось oкрoплення свяченою водою, учні отримали образки з текстом молитви до Матері Божої. Під куполами церкви звучало мнoгoлiття всій шкільній родині.

Здрастуй, школо! Я скучила за літо

За уроками, класом своїм…

Саме такими поетичними рядками у виконанні Олі Шеремети розпочалась урочиста лінійка у школі. Учень восьмого класу Антoнiй Сендега під звуки козацького маршу вніс прапор України. Шкільна родина дружно виконала Державний гімн України.

Title Title Title 
 Title Title Title
 Title Title Title

У вітальному слові директор школи паніматка Оленка Сендега подякувала батькам за те, що вони підтримують українські звичаї i традиції далеко від рідної землі, навчають своїх дітей української мови. Наголосила, що ми повинні пишатися своїм корінням та дякувати Богу за все. Вона представила вчителів, котрі навчатимуть дітей протягом нового навчального року, та подякувала за співпрацю i любов до дітей.

Учні п’ятого класу Ольга Кулик, Роман Сoбашкевич, Давид Сендега та Ксеня Якiмiщак віршованими рядками привітали всіх присутніх з початком нового 2019-2020 навчального року. У залі дзвінко, радісно i завзято пролунав перший дзвоник. Почесне право подати його мали учень восьмого класу Антoнiй Сендега та учениця дошкiлля Анастасія Сoбашкевич. Перший дзвоник покликав учнів у цікаву подорож за знаннями.

Хай буде всім нам день оцей, як свято!

Хай буде щастя в серці у батьків.

Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий!

Хай буде радість вищою від слів!

Проводили свято вчителі Світлана Мiтчел та Віталій Кулик. Музичний супровід забезпечила Квiтoслава Сoбашкевич.

Навчальний рік 2019-2020 розпочато

Мрії учнів школи українознавства при Українському православному кафедральному соборі святого князя Володимира у Чикаго вже летять у космічну мандрівку до далеких планет!

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com