Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Спорт \ Теніс

Теніс

Світоліна повернулася на 3-є місце, а Ястремська вперше увійшла у ТОП-30 світового рейтингу

Жіноча тенісна асоціація (WTA) 9 вересня оновила світовий рейтинг, який по закінченні завершального в сезоні турніру серії Grand Slam – US Open-2019 – зазнав суттєвих змін.

Зокрема, як повідомляє btu.org.ua, перша «ракетка» України Еліна Світоліна піднялася на дві сходинки і тепер посідає третє місце. Таким чином 24-річна харків’янка, в активі якої 5032 очки, повернулася до першої трійки світового рейтингу вперше з жовтня 2017 року.

Нове особисте досягнення встановила друга «ракетка» України Даяна Ястремська. У 19-річної одеситки 1795 очок, і вона вперше у кар’єрі стала 30-ю у світовому рейтингу. Водночас, 30-річна киянка Леся Цуренко (907 очок), яка тривалий час не виступає через травму, втратила одразу 28 рядків і тепер посідає у списку 68-е місце.

Четвертий представник України у ТОП-100 рейтингу WTA, 25-річна Катерина Козлова (821 очко) піднялася на дві сходинки і тепер посідає 74-й рядок.

А на вершину рейтингу WTA повернулася австралійка Ешлі Барті (6501 очко). Другою йде чешка Кароліна Плішкова (6125 очок).

Зазначимо, Світоліна продовжує утримувати позиції в ТОП-10 світової класифікації вже 120 тижнів поспіль. 5 вересня вона поступилася американці Серені Вільямс в 1/2 фіналу завершального в сезоні турніру серії Grand Slam – Відкритого чемпіонату США з тенісу (US Open-2019-2019) у Нью-Йорку із загальним призовим фондом $50 400 000. Проте, цей вихід до 1/2 фіналу жіночого US Open-2019 дозволив українці піднятися на три сходинку в світовій класифікації.

Катерина Козлова перемогла Грету Арн у Китаї

Українська тенісистка Катерина Козлова вийшла до другого кола турніру WTA International із призовим фондом 250 тис. дол. Jiangxi Open у китайському місті Наньчан.

Уродженка Миколаєва (№ 76 рейтингу WTA) впевнено обіграла у понеділок Грету Арн з Угорщини (347) – 6:2, 6:1, – повідомляє «Укрінфом».

Суперниці провели на корті 1 годину 17 хвилин.

Наступною опоненткою Козлової стане словенка Даліла Якупович, яка посідає 148-е місце у світовому рейтингу.

Легка атлетика

Левченко посіла друге місце у фіналі «Діамантової ліги»

У Брюсселі (Бельгія) відбувся другий, завершальний фінальний етап легкоатлетичної «Діамантової ліги» сезону 2019. Українська стрибунка у висоту Юлія Левченко посіла друге місце з результатом 1.97 м.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

«Бронзу», на радість більшості вболівальників на трибунах стадіону імені короля Бодуена, взяла місцева легкоатлетка Тіам Нафіссатоу (1.95 м).

Title
 Фото flau.ua

У секторі для стрибків у висоту змагались ще дві українки. Ярослава Магучих взяла 1.89 м і посіла шосте місце, а Ірина Геращенко стала десятою з результатом 1.85 м.

Додамо, що Марина Бех-Романчук посіла четверте місце в стрибках у довжину. Її найкращий результат – 6.73 м. А перемогла у фіналі Малайка Міхамбо з Німеччини – 7.03 м.

На дистанції 800 м українка Ольга Ляхова посіла також четверте місце, показавши час – 2 хвилини 01.16 секунди. Час переможниці фіналу американки Ейджи Вілсон – 2 хвилини 00.24 секунди.

Проценко претендує на звання найкращого легкоатлета Європи

Один із найкращих стрибунів у висоту сучасності, випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Проценко претендує на звання «Найкращого легкоатлета місяця Європи» за підсумками серпня поточного року.

Проголосувати за українського легкоатлета можна було на сторінках Європейської асоціації легкої атлетики (ЕА) у соцмережах, зокрема, у Facebook.

Аби підтримати Андрія Проценка, достатнього було «лайкнути» відповідний пост. Зазначимо, що голосування тривало лише до неділі, 8 вересня.

Як повідомляє ldufk.edu.ua, конкурентами українця в боротьбі за звання «Найкращого легкоатлета місяця Європи» за підсумками серпня поточного року є зірки світової легкої атлетики поляк Міхал Гаратик (штовхання ядра), естонець Магнус Кірт (метання спису), швед Даніель Шталь (метання диску) та норвежець Карстен Вархольм (біг на 400 метрів з бар’єрами).

Нагадаємо, 29 серпня Андрій Проценко в швейцарському Цюріху, показавши свій найкращий результат у сезоні (232 см), виграв «Діамантову лігу-2019» – найпрестижнішу легкоатлетичну серію в світі.

Цікаво, що Андрій Проценко став лише третім в історії України чемпіоном «Діамантової ліги» і першим з 2013 року, коли чоловіча висота залишилася за Богданом Бондаренком. Окрім них, ще в 2011 році чемпіонкою «Діамантової ліги» ставала Ольга Саладуха, яка спеціалізується на потрійному стрибку.

Тхеквондо

Українці здобули 5 медалей молодіжного Євро у Швеції

У шведському місті Гельсінгборг відбувся молодіжний чемпіонат Європи з тхеквондо WT.

Представники України завоювали на цих змаганнях 2 золоті та 3 бронзові нагороди, – повідомляє прес-служба Федерації тхеквондо України.

«Золото» в активі Костянтина Костеневича (вагова категорія до 74 кг) та Андрія Гарбара (до 87 кг), бронзові медалі привезуть додому Владислав Єрко (до 74 кг), Вікторія Собко (до 53 кг) та Марія Лабузова (до 62 кг)», – зазначається у повідомленні.

За підсумками чемпіонату, збірна України була третьою у загальнокомандних заліках серед чоловіків і жінок.

Спортивна

гімнастика

Українці везуть з Угорщини 9 нагород

Українські гімнасти здобули 9 нагород на етапі Кубка світового виклику FIG: 2 золоті, 4 срібні та 3 бронзові.

Змагання проходили в місті Сомбатхей 7-8 вересня. Про це повідомляє НОК України у Facebook.

У перший день Кубка українські гімнасти здобули 5 нагород. Ігор Радівілов здобув «золото» у вправах на кільцях, Олег Верняєв – «срібло» на коні та у вільних вправах, де компанію на п’єдесталі, ставши третім, йому склав Петро Пахнюк. Ангеліна Радівілова показала третій результат в опорному стрибку.

У другий день Кубка українці здобули 1 «золото», 2 «срібла» й 1 «бронзу». Олег Верняєв підтвердив чемпіонський клас на брусах, де разом з ним на п’єдестал (на другу сходинку) зійшов Петро Пахнюк. Останній також показав другий результат на перекладині. «Бронза» у вільних вправах дісталася Ангеліні Радівіловій.

Наступний етап відбудеться 14-15 вересня в Парижі.

Футбол

«Олександрія» подала в УЄФА заявку на груповий етап Ліги Європи

На офіційному сайті Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) з’явилися офіційні заявки клубів на груповий етап Ліги Європи.

У заявці бронзового призера останнього чемпіонату України ФК «Олександрія» особливих несподіванок немає.

Загальна заявка команди Володимира Шарана виглядає наступним чином:

воротарі: Дмитро Рудик, Олег Білик, Юрій Паньків;

захисники: Владислав Бабогло, Тимур Стецков, Денис Мірошниченко, Гліб Бухал, Валерій Лучкевич, Павло Пашаєв, Антон Шендрик, Кирило Прокопчук, Каспарс Дубра;

півзахисники: Кирило Ковалець, Євген Протасов, Олексій Довгий, Максим Третьяков, Андрій Запорожан, Кирило Дришлюк, Дмитро Шастал, Дмитро Гречишкін, Богдан Литвяк, Євген Банада, Жоау Тейшейра, Максим Задерака;

нападники: Денис Безбородько, Артем Сітало.

Нагадаємо, що в своїй групі команда «Олександрія» зіграє з німецьким «Вольфсбургом», французьким «Сент-Етьєном» і бельгійським «Гентом». За підсумками турніру у два кола, дві найкращі команди вийдуть у 1/16 фіналу плей-оф.

Бокс

Україна має 4 фіналістів на молодіжному чемпіонаті Європи

У Софії (Болгарія) пройшли півфінальні поєдинки молодіжного чемпіонату Європи з боксу.

За результатами поєдинків 9 вересня в активі збірної України 5 бронзових медалей та 4 фіналісти, які боролися за золоті нагороди змагань та титул найсильніших боксерів Європи. Про це повідомляє пресслужба Федерації боксу України.

До фіналів чемпіонату Європи-2019 з боксу пройшли: Вікторія Фабуляк (51 кг), Юрій Захарєєв (69 кг), Богдан Толмачов (75 кг), Марія Кривоніс (+81 кг).

Бронзові нагороди вибороли: Олена Іванісова (48 кг), Ігор Ковтун (60 кг), Аміна Абрамова (60 кг), Аміна Булах (64 кг), Максим Драч (91 кг).

Обов’язковий претендент на пояс WBC Ломаченка визначиться 13 вересня

Чемпіон WBC, WBA і WBO в легкій вазі український боксер Василь Ломаченко може до кінця року провести бій проти 20-річного американського проспекта Девіна Хейні.

За словами відомого британського промоутера Едді Хірна, що представляє інтереси американця, цей бій стане можливим в разі перемоги Хейні над Зауром Абдуллаєвим у поєдинку, який відбудеться вже за тиждень.

«Сподіваюся, що наступного тижня Хейні вдасться перемогти Абдуллаєва, після чого він стане обов’язковим претендентом для Ломаченка. В такому випадку ми викличемо його на бій, який хотілося б провести до кінця року. Весь світ хоче побачити цей бій, тому я сподіваюся, що Ломаченко і Боб Арум приймуть наш виклик», – цитує Хірна klitschko-brothers.com.

Поєдинок Девіна Хейні із Зауром Абдуллаєвим відбудеться 13 вересня на арені Madison Square Garden у Нью-Йорку (США).

Марія Винник: «Треба виходити впевнено, хто б не був навпроти»