rss
07/03/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Навчальний рік 2019-2020 розпочато

У суботу, 7 вересня, школа українознавства ім. Андрея Шептицького при парафії св. Йосипа Обручника знову вітала учнів, батьків, родичів... Промайнуло літо непомітно, знову всі зібрались на подвір’ї церкви – гамір, шум, радість, розгубленість – усе змішалось. Урочисто всі зайшли до зали, прикрашеної квітами та кульками... Прапори України та США, гімни двох держав – свято розпочато! Парох Микола Бурядник молитвою розпочав своє вітальне слово, щиро лунали слова до Бога з уст усіх учнів та присутніх.

Оплесками привітали всі нового директора школи пані Ніну Данилюк, яка побажала щасливого, успішного, цікавого навчального року з девізом «Коротко, весело, цікаво». А далі кожен клас продекламував свої девізи на рік:

Дружити, вчитись, пізнавати

Прийшли ми всі у восьмий клас,

Граніт науки подолати

Старатись будемо весь час!

Лунали пісні, які виконали учні школи під керівництвом Ольги Допілко. Десятикласники завели першокласників, котрі дзвіночками проголосили офіційний початок навчального року! Знайомство з вчителями у класах, світлини на згадку – для когось навчання лише розпочинається, для якось це вже буде останній рік у школі!

Лише успіхів, праці, бажання пізнавати щось нове хочеться побажати на цілий рік! Навчальний рік 2019-2020 у школі українознавства ім. Андрея Шептицького при парафії св. Йосипа Обручника розпочато!

Title Title  Title
 Title Title Title
 Title Title Title

 

Свято Першого дзвоника у школі українознавства при Українському православному кафедральному соборі св. князя Володимира у Чикаго

Спогади Миколи Савчука – гумориста-ювіляра з Коломиї (уривки з двотомника)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com