rss
12/08/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#365

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Чикаго за тиждень

Підписано законопроект про збільшення мінімальної зарплати для вчителів

Законопроект Палати представників Іллінойсу № 2078 передбачає поступове збільшення мінімальної зарплати для вчителів протягом наступних чотирьох років. У 2023-24 навчальному році мінімальна зарплата вчителя становитиме $40 тис.

«Оскільки діти штату Іллінойс повертаються до школи цього та наступного тижня, цей новий закон покаже їм та їхнім батькам чітко та ясно, що ми цінуємо вчителів», – зауважив губернатор Дж. Р. Пріцкер перед тим, як підписати законопроект.

Починаючи з наступного навчального року, мінімальна зарплата становитиме $32 076, через рік – $34 576. У 2022-23 навчальному році мінімальна зарплата вчителя складе $37 076.

Мінімальна зарплата зростатиме відповідно до збільшення індексу споживчих цін. До прийняття цього законопроекту мінімальна зарплата вчителів у штаті (зокрема, і в поточному навчальному році) становила $10 тис. – в учителів зі ступенем бакалавра та $11 тис. – з дипломом магістра.

За допомогою цього законопроекту Пріцкер планує подолати дефіцит учителів у штаті. На початку минулого навчального року в Іллінойсі було понад 1400 вакантних посад учителів, – повідомляє освітянська рада штату.

На початку цього місяця Пріцкер підписав законопроект про скасування вимоги про те, щоб кандидати на посаду вчителя складали базовий тест на перевірку кваліфікації, аби отримати ліцензію на право викладати. Цей тест коштував $60, і, як вважають прихильники законопроекту, був не ефективним.

 

У Чиказькій міськраді тимчасово не найматимуть нових працівників

Міський голова Чикаго Лорі Лайтфут наклала мораторій на наймання працівників в усіх департаментах мерії до наступних розпоряджень. Про це повідомила очільник адміністративно-бюджетного департаменту міста.

«Як ви всі знаєте, наступного року місто зіштовхнеться з великим дефіцитом бюджету», – написала Susie Park у зверненні до всіх уповноважених та керівників департаментів.

«Напередодні майбутніх обговорень щодо скорочень, які будуть потрібні під час розгляду проекту бюджету на 2020 рік, адміністративно-бюджетний департамент призупиняє виділення коштів, зокрема, грантів. Рішення набуває чинності негайно та діятиме до подальшого розпорядження», – йдеться у дописі. Park додала, що рішення «стосується всіх департаментів і посад».

Рішення було прийнято за кілька днів до того, коли Лайтфут мала оприлюднити зміни, які стосуватимуться фінансів Чикаго. 29 серпня Лайтфут повинна була обговорити накопичений дефіцит бюджету міста та запропонувати свій план вирішення цієї проблеми у телевізійній промові, а у вересні планувалося провести чотири засідання міської ради.

До свого останнього дня на посаді на початку цього року колишній мер Рам Емануель прогнозував, що місто зіштовхнеться з дефіцитом на суму $700 млн. Пізніше Лайтфут заявила, що дефіцит буде ще більшим.

«Я знаю, що цю суму оприлюднила адміністрація Емануеля, але буде ще гірше», – розповіла Лайтфут.

«Оскільки місто матиме справу зі значними фінансовими викликами у 2020 році й пізніше, ми застосовуємо раціональні заходи та ретельно переглядаємо бюджети департаментів міськради, щоб могти визначити шляхи підвищення ефективності діяльності, продовжуючи надавати послуги найвищої якості, аби захистити мешканців та райони міста», – йдеться у повідомленні Park.

Мораторій «дозволить бюджетному департаменту уважно розглянути наші програми, послуги та оперативні потреби, щоб визначити пріоритети видатків на 2020-й рік», – продовжила вона. І додала: «Чикаго зіштовхується з одним із найбільших бюджетних дефіцитів за останній час. Заходи є лише частиною ширшого підходу, який ми повинні застосувати, аби відновити свої фінанси та поставити Чикаго на шлях до надійнішого, безпечнішого майбутнього».

Наймання нових працівників призупиняється, написала Park, за окремими винятками, які потребують схвалення OBM та міського управління кадрів.

Рішення не застосовуватиметься, якщо йдеться про поновлення працівника на посаді; якщо вже було заплановано співбесіду та якщо вже зроблена пропозиція, а також коли йдеться про «пріоритетні посади, які безпосередньо впливають на здоров’я та безпеку» мешканців Чикаго.

Натомість, мораторій на наймання нових працівників поширюватиметься на поліцейський департамент Чикаго, – зазначають чиновники. Новобранці, які навчаються в поліцейській академії, як очікується, будуть працевлаштовані за графіком. Park зазначила, що місто буде працювати над тим, аби рішення жодним чином не вплинуло на якість патрулювання вулиць та розкриття злочинів.

За оцінками міста, під мораторій підпадатимуть майже 9% вакансій. Чиновники наразі не уточнюють, яку суму вдасться заощадити за допомогою цього рішення.

 

В Іллінойсі заборонено курити в автомобілях у присутності неповнолітніх

Водії, які курять у транспортному засобі у присутності неповнолітньої особи, будуть вимушені заплатити чималий штраф. Такі вимоги нового законопроекту.

Губернатор Дж. Р. Пріцкер підписав законопроект № 2276, який забороняє курити в транспортному засобі у присутності осіб, які не ще не мають 18 років.

Закон класифікує такий вчинок як правопорушення середньої тяжкості. За перше таке правопорушення водії будуть вимушені сплатити штраф на суму до $100. За друге правопорушення – уже $250 доларів.

Закон набув чинності негайно – після підписання губернатором.

 

TSA закликав мешканців Іллінойсу отримати нові водійські посвідчення

Департамент транспортної безпеки (TSA) починає інформувати мешканців США, які користуються авіатранспортом, про вимоги нещодавно прийнятого Real ID Act. Закон набуде чинності через рік.

Співробітники TSA попереджають пасажирів, котрі на контрольно-пропускних пунктах пред’являють водійські посвідчення, які не відповідають вимогам, що їм доведеться отримати нове Real ID до дати набуття законом чинності, а саме – до 1 жовтня 2020 року. Про це йдеться у пресрелізі департаменту.

«Вимоги щодо безпеки Real ID є важливим кроком у підвищенні безпеки комерційної авіації», – заявила Patricia Cogswell, в. о. першого заступника керівника TSA.

Інші форми посвідчення особи, зокрема, дійсний паспорт або військовий квиток, як і раніше, будуть приймати, з-поміж інших місць, на пунктах пропуску TSA та в’їздах до федеральних будівель після 1 жовтня наступного року. Тим часом посвідчення водіїв штату Іллінойс без золотої зірки справа більше не буде дійсним для входу в ці захищені зони.

«Real ID – це покращення внутрішньої безпеки, – заявив секретар штату Іллінойс Jesse White на початку цього року. – «Співробітники TSA вимагали від усіх штатів оновити посвідчення своїх водіїв».

Щоб отримати Real ID, мешканцям потрібно мати паспорт або свідоцтво про народження. Після цього їм видадуть тимчасове посвідчення особи, а нове надійде поштою через кілька тижнів.

«Ви отримаєте новий документ із зіркою у правому куті, – розповів White, – який вказуватиме на те, що ви виконали всі вимоги».

За словами чиновників, Real ID – не краще, ніж старе посвідчення водія, але воно може бути значно зручнішим у довготерміновій перспективі.

Конгрес затвердив Real ID Act у 2005 році, але штатам було надано додатковий час, щоб їхні посвідчення особи відповідали вимогам закону. Для мешканців Іллінойсу встановлено максимальний термін – до жовтня 2020 року.

 

Чиказькі автомобілісти проводять 3 дні на рік у заторах

Про це свідчать результати дослідження, яке організувала компанія Texas A&M University.

За даними дослідження, перевантажений рух «коштує» середньостатистичному чиказькому автомобілісту 73 години на рік. Це – восьмий з найгірших показників у країні.

Чиказькі автомобілісти, загалом, витрачають $6 млрд на рік на пальне та інші витрати. Це – третій за величиною показник у країні, який становить понад $1000 доларів на рік для кожного автомобіліста у місті.

Збільшується також і кількість автомобілів у місті. Кількість осіб, які користуються автомобілями у Чикаго, з 1982 року зросла на 50%.

Автори дослідження припускають, що містам потрібно покращити рух транспорту, зокрема, швидше усувати наслідки аварій та пропонувати ефективніші й зручніші види громадського транспорту. Автори дослідження, натомість, високо оцінили рух громадського транспорту в Чикаго.

Загалом, у США автолюбителі щороку витрачають у заторах близько 54 годин на рік.

Транспортний рух в інших великих містах, за даними дослідження, значно гірший. У середньому, водії у Лос-Анджелесі витрачають у заторах рекордних 199 годин на рік. Загалом, у Лос-Анджелесі пасажири витрачають понад $17 млрд на рік через перевантаженість. Мешканці Нью-Йорка витрачають приблизно $15 млрд, що є другим найгіршим показником в Америці.

 

Мешканці Іллінойсу зможуть відвідати Shedd безкоштовно

У вересні вхід в акваріум Shedd буде безкоштовним для мешканців Іллінойсу кожного понеділка, вівторка та середи. Про це повідомляє Chicago Sun-Times.

Мешканцям потрібно лише показати посвідчення особи з фотографією або інше підтвердження проживання, аби отримати право на безкоштовне відвідування акваріуму у вказані дні.

Хоча вхід буде безкоштовним, працівники акваріуму попередили, що відвідувачі повинні отримати квитки заздалегідь.

Республіканець Джо Волш кинув виклик Трампу в боротьбі за президентське крісло

Чикаго за тиждень

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com