rss
02/19/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#369

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Скільки заробляють судді?

Яким чином присяжні сигналізують учасникам судового процесу, що вони зуміли прийняти рішення?

Чому обвинуваченого у злочині не виводять у судову залу в наручниках та у характерній уніформі тюремника, а, натомість, дозволяють одягати діловий костюм?

Відповіді на ці, а також на багато інших запитань дізнались учасники поїздки в Окружний суд округу Кук (Circuit Court of Cook County), яка стала можливою за спільної ініціативи Office of Accessibility & Education Outreach of the Office of the Chief Judge, Circuit Court of Cook County та Ukrainian Women in Business Youth Wing.

Title 

Минулого четверга звична формальна атмосфера Окружного суду була розбавлена юрмою дітей, які своєю природною зацікавленістю, безпосередністю та яскравими футболками додавали барв до сірих судових коридорів, змушуючи персонал та відвідувачів обертатись і мимоволі усміхатись, на хвилю забуваючи про турботи та справи, з якими вони прийшли до суду.

«Це – найкраще, що я тут бачив за всі роки своєї практики», – проходячи мимо зауважив сивочолий мужчина з потертим дипломатом, що видавав у ньому адвоката зі стажем.

 Title

Під час екскурсії діти мали можливість бути присутніми на резонансному судовому засіданні у розгляді справи щодо лікарської помилки та халатності, де побачили напружену динаміку судового процесу, ознайомились з ролями всіх його учасників та спостерігали за допитом свідка-експерта у нейрохірургії.

Додатково діти мали змогу особисто зустрітись із двома окружними суддями: Hon. Marcia Maraz та Hon. Mark J. Lopez. У дружній та невимушеній атмосфері судді розповіли учасникам екскурсії про особливості своєї роботи, загальні принципи та засади правової системи Сполучених Штатів Америки.

Title 

Діти отримали можливість не лише посидіти у кріслах присяжних, але і приміряти на себе суддівську роль: сьогодні жартома, але через роки – можливо – і насправді. Принаймні, ми, як організатори цієї поїздки, дуже сподіваємось, що змогли хоч трішки припідняти завісу в захоплюючий світ юриспруденції та запалити іскорку цікавості до кар’єри у сфері права.

Велика подяка Кредитівці «Самопоміч», що допомогла зробити цю екскурсію реальністю.

Про автора: Ольга Наконечна – Northern Illinois University College of Law, Law Student, Ukrainian Women in Business, NFP, Acting President

Хрещення у нашій церкві

Українсько-американська спільнота Чикаго відсвяткувала відновлення Незалежності України

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com