rss
11/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Святкуємо \ Скарбник округу Cook Марія Папас влаштувала прийняття на честь Дня Незалежності України
Title 
 Title
 Title

19 серпня в офісі скарбника округу Cook Марії Папас у Чикаго відбулося вже традиційне прийняття на честь відзначення Дня Незалежності України. Таким чином багаторічний друг українців Марія Папас вшанувала українську громаду Чикаго.

У святкуванні взяли участь чільні представники української громади – Генеральний консул України в Чикаго Лариса Герасько, президент «Kyiv-Mohyla Foundation of America», віце-президент УККА (відділ Іллінойс) Марта Фаріон, засновниця організації «Ukrainian Women in Business» Софія Міколяш-Георгієв та інші.

«Вдячна скарбнику округу Cook Марії Папас за організацію вшанування Днів України. Скарбник Папас уже давно є прихильником української громади. Дякуємо також усім друзям та членам української громади, які сьогодні прибули, а також Марії Папас за те, що мені надали честь бути названим Почесним заступником скарбника округу Cook. Незважаючи на те, що це – символічний жест, я дуже вдячна. Це – нагорода для всієї української громади», – написала Марта Фаріон у «Фейсбук».

Марія Папас також щороку активно долучається до найважливіших святкувань, які організовує українська громада.

До речі, на сайті скарбника округу Cook (https://www.cookcounty­treasurer.com /) є доступний контент українською мовою – спеціально для мешканців округу українського походження.

Фото з ФБ-сторінки організації Ukrainian Women in Business

 

25 важливих фактів про український прапор

Просвітяни України вітають з Різдвом Христовим

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com