rss
09/25/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Новини \ Міжнародний огляд \ Канада виділила $20 мільйонів на юридичну допомогу біженцям

Уряд Канади призначив 26,8 млн канадських доларів ($20,3 млн дол. США) на безоплатну допомогу мігрантам та шукачам притулку. Про це заявили в офісі прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, - повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Прем'єр-міністр Джастін Трюдо оголосив, що федеральний уряд одноразово виділить 26,8 млн дол. на юридичну допомогу мігрантам та біженцям у 2019-2020 рр. ... Ці кошти покриють провінціям до 100% видатків за цей рік, поки ми шукаємо способу довготривалого забезпечення юридичної допомоги», - зазначають у відомстві.

При цьому пояснюється, що виділені кошти дозволять, «аби запити на отримання статусу біженця й надалі розглядалися чесно, ефективно та відповідно до закону».

У офісі глави уряду Канади уточнили, що кошти будуть розподілені між провінціями Онтаріо, Британська Колумбія та Манітоба.

Нагадаємо, останніми роками кількість запитів на отримання статусу біженця у Канаді суттєво зросла. Це призвело до значних затримок у розгляді справ шукачів притулку, які іноді вимушені чекати роками на отримання остаточної відповіді. При цьому держава забезпечує надання їм базових соціальних послуг: початкової освіти, медичного забезпечення, проживання тощо.

В Аргентині поразка президента на праймеріз обвалила фінанси

Суд залишив під арештом експрезидента Киргизстану

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com