rss
02/23/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#369

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Хто ж така Ільхан Омар?

Ім'я Ільхан Омар, члена Демократичної партії й однієї з наймолодших членів Палати представників, не сходить зі сторінок як лівих, так і консервативних ЗМІ. Хто ж така Ільхан Омар?

 

Омар народилася у Сомалі. Старші члени її сім'ї були активними чиновниками прокомуністичного диктатора, генерала Мохаммеда Барре. Режим Барре здійснював геноцид сомалійців. У 1990 році в країні стався військовий переворот, і Барре був скинутий. Побоюючись за своє життя, батько Ільхан втік разом із сім'єю в Кенію. Там, у таборі біженців, вони провели кілька років. Коли батько Ільхан отримав статус біженця, він із сім'єю емігрував у США й оселився в Міннеаполісі, штат Міннесота. Ільхан Омар закінчила місцеву школу, а потім і North Dacota State University. Із шкільних років вона активно займалася політикою. Після закінчення університету і повернення в Міннеаполіс її обрали в члени Палати представників штату Міннесота.

У 2002 році Ільхан вийшла заміж за Ахмеда Хірши. У 2009 році вони розійшлися. До цього часу у них народилося двоє дітей. Того ж року Омар несподівано поїхала до Великобританії і там вийшла заміж за Ахмеда Ельмі. З новим чоловіком Ільхан повернулася в Міннеаполіс. Цей шлюб з Ільхан допоміг Ельмі поступити в North Dacota State University. Для навчання в університеті Ельмі отримав студентський кредит, оформлений дружиною. Незабаром Ільхан повернулася до свого першого чоловіка, ще не оформивши розлучення з Ельмі. У 2012 році в Ільхан і Хірши народилася третя дитина.

Вся ця епопея з розлученням з Хірши, заміжжям з Ельмі та з поверненням до Хірши - звичайне шахрайство. Де і як змогли познайомитися Ільхан з Ельмі? Чому наречені так швидко покинули Лондон? Чому Ільхан повернулася до свого першого чоловіка, після того, коли Ельмі отримав студентську позику? Ці та інші подібні питання ліві журналісти Ільхан Омар не ставлять.

Але це було не останнє шахрайство Ільхан. У 2015 році вона і Хірши подали спільну податкову декларацію. В цей час Ільхан була офіційно одружена з Ельмі. У податковій декларації це зазначено не було. Шахрайство швидко було викрито. Ільхан погодилася заплатити суму, якої бракує, і штраф. Ці махінації ніяк не позначилися на політичній кар'єрі Ільхан Омар. Адже Ільхан Омар - член Демократичної партії, яка перебуває під охороною лівих ЗМІ.

Нещодавно американське політичне Інтернет-видання Powerling Blog повідомило про те, що сім'я Омар емігрувала в США під фальшивим прізвищем. Справжнє ім'я батька Ільхан - Ахмед Нур Саїд Ельмі (Ahmed Nur Said Elmi). Імміграційна влада США знала, що Ельмі був найближчим соратником генерала Барре, тому в'їзд в Америку Ахмеду Ельмі був закритий. Але оригінальні документи зі справжнім прізвищем батька Ільхан відсутні. Ліві журналісти і в цьому випадку не проводять жодних розслідувань. До речі, ім'я другого чоловіка Ільхан - Ахмед Ельмі. Тому деякі журналісти припустили, що другий чоловік Ільхан - її брат.

Ільхан Омар гордо афішує свої антисемітські погляди. Вона активно підтримує антиізраїльський антисемітський рух Boycott, Divestment and Sanctions (BDS). У своїй виборчій кампанії Омар відреклася від підтримки BDS, але одразу ж повернулася до неї після обрання до Палати представників США. Ще в 2012 р. Ільхан написала в своєму твіттері: «Ізраїль загіпнотизував світ, і нехай Аллах розбудить людей і допоможе їм побачити злі справи Ізраїлю». Оглядач New York Times Барі Вайс відповів Омар, що ця її заява - одна з варіацій на тему багатовікової «теорії змови євреїв» і презентує «євреїв як гіпотетичних змовників».

У своєму твіттері в 2019 р. Омар звинуватила всіх, хто підтримує Ізраїль, у тому, що вони використовують ізраїльські кошти. Вона також звинуватила американських євреїв у подвійної лояльності, а також в тому, що їм інтереси Ізраїлю важливіші за інтереси США. Колишній лідер Ку-клукс-клану похвалив Омар за її стійкий антисемітизм і назвав її «найважливішим членом Конгресу».

Президент Трамп закликав Ільхан Омар піти у відставку через її відкритий антисемітизм. Цей заклик Трампа, природно, не знайшов схвалення серед демократів.

Далеко не всі демократи схвалюють антисемітські висловлювання Омар. Серед конгресменів-демократів навіть обговорювалася можливість прийняття резолюції, яка засуджує будь-які прояви антисемітизму. Однак, у демократів не було єдності у цьому питанні. Тому вони прийняли «беззубу» резолюцію, яка засуджує всі види фанатизму, зокрема і антисемітизм. Засудити антисемітизм своєї колеги Ільхан Омар демократи не наважилися.

Омар була серед 17-ти демократів членів Палати представників, тих, хто голосував проти резолюції, яка засуджує рух BDS. За цю резолюцію проголосувало 398 членів Палати.

Одного разу кореспондент CNN запитав Омар про її антисемітські висловлювання. Вона відповіла: «Ви це серйозно? Щось із вами не так». Але кореспондент продовжив: «Я ставлю запитання про ваш твіттер, в якому ви звинувачуєте Трампа у ненависті до всіх». Омар огризнулася: «Так, я написала про це в твіттері, і там є відповідь. Ви можете знайти її там. Усе. До побачення».

Минулого року відбулося відкрите засідання організації «Мусульмани за справедливу демократію». Омар виступила на цьому засіданні. Під час дискусії Ані Зонневельд запитала Омар про її ставлення до операцій на статевих органах, які калічать жінок та практикуються серед мусульман. Ці бузувірські операції поширені не тільки у мусульманських країнах, а й серед мусульман, які живуть в інших місцях. За даними Centers for Disease Control and Preventation, в США цієї жорстокої операції зазнали понад 500 тис. мусульманських дівчат. Замість відповіді на це пряме запитання Омар звинуватила своїх опонентів у тому, що вони вимагають від неї засудження Аль-Каїди, Хамасу та ісламського тероризму. «Яке має значення, якими є наші цінності, звідки ми прийшли і кому ми молимося?» - заявила вона. Ця безглузда й нескладна відповідь особливо дивує, оскільки Зонневельд є президентом організації «Muslims for Progressive Value».

Від Ільхан Омар як члена Палати представників треба чекати відповіді на питання, що стосуються її поглядів на політику, громадське життя і т. д. Коментуючи невластиву американським політикам поведінку Омар, Джон Бреснахан з мультимедійного видання Politico висловив їй обґрунтовану претензію: «Якщо ви не хочете відповідати на питання журналістів, не балотуйтеся у Конгрес».

Всі ліві одностайно звинуватили президента Трампа у расизмі за його заяву, що законодавці, які «ненавидять США», а також постійно скаржаться, можуть покинути країну. Ліві стверджують, що тільки прихильник переваги білих міг сказати такі слова. Але виявляється, що ще в 2012 р. Омар написала в своєму твіттері, звертаючись до одного іммігранта: «Чому б нам не депортувати вас туди, звідки ви приїхали». І, проте, ні тоді, ні сьогодні ліві не звинувачують Омар у расизмі, оскільки, на думку лівих, расистом може бути тільки біла людина.

У 2018 р. Омар взяла участь в обговоренні причин ісламофобії. Воно відбувалося у редакції «Аль-Джазіри». Її запитали, чи може ісламофобія бути результатом «аргументованого страху людей через ісламський тероризм»? Вона відповіла: «Наша країна повинна боятися більше білих людей, бо вони є причиною більшості смертей тут. Дбаючи про безпеку Америки, ми повинні збирати інформацію, проводити постійне спостереження і політику боротьби з радикалізмом білих людей». Заодно Омар закликала до співчуття до «повстанців Ісламської держави», які намагаються приєднатися до цієї терористичної організації. Жоден лівий журналіст не засудив Омар за це її расистське висловлювання.

Звинувачення білих людей у тому, що вони скоюють більшість вбивств в Америці, не відповідає дійсності. Згідно з даними департаменту юстиції, білі люди складають близько 60% населення США, і на їхню частку припадає близько 45% вбивств у нашій країні. Чорношкірі складають 13% населення країни, але вони вчиняють 50% вбивств. Мусульман у нашій країні - близько 1%. Але вони скоюють 30% усіх видів насильства, зокрема, і вбивств. Цифри не можна звинуватити у расизмі. Расистськими є брехня (у цьому випадку - заява, що білі здійснюють більшість вбивств) і висновки (треба боятися білих людей). Тому виступ Омар у редакції «Аль-Джазіри» - типово расистський і розпалює ненависть серед людей.

Коли Омар на тому ж засіданні попросили прокоментувати терористичну атаку 11 вересня 2001 року на Всесвітній торговий центр у Нью-Йорку, вона сказала, що «це якісь люди щось зробили». Для члена Палати представників демократа Ільхан Омар ісламські терористи - це «якісь люди», а вбивство майже 3000 мирних людей - «вони щось зробили».

Під час своєї останньої виборчої кампанії Омар витрачала кошти свого виборчого комітету і на особисті потреби. Тому Рада з фінансів штату Міннесота наказала Омар відшкодувати цьому комітету $3500, витрачених на особисті потреби. Крім того, Рада оштрафувала Омар на $500 за використання коштів комітету в особистих цілях.

На сайті суду першої інстанції штату Міннесота зафіксовано 24 порушення різних законів і постанов штату, скоєних Омар. У той час вона була членом Палати представників Міннесоти. Схоже, що законодавець із Міннесоти не має ні найменшої поваги до американських законів.

У вересні 2017 р. сенатор Ренд Пол перебував на садовій ділянці свого будинку. Він був атакований сусідом, який напав на сенатора ззаду і жорстоко побив його. У Пола були зламані ребра. Результати цього підлого нападу переслідують сенатора і сьогодні. Днями надійшло повідомлення про те, що хірурги були змушені видалити Ренді Полу частину легень. І цей кримінальник, який напав на Пола, викликає захоплення в Омар.

Деякий час назад Ренд Пол розкритикував ненависницьку риторику Омар. Пол нагадав їй про те, що, коли «вона прибула сюди, ми нагодували і одягли її. Вона отримала соціальну допомогу, шкільну й університетську освіти, медичну допомогу і навіть отримала можливість брати участь у виборах до Конгресу. І вона каже, що ми - жахлива країна ». Пол сказав, що готовий купити квиток до Сомалі, щоб вона змогла побачити «бідність і відчай, від яких Америка врятувала її». Як же відреагувала Омар на ці зауваження Пола? Вона закликала до насильства проти своїх політичних ворогів. Президент Трамп написав у своєму твіттері: «Конгресвумен Ільхан Омар закликає до політичного насильства проти Ренда Пола, я не здивований і з нетерпінням чекаю мовчання ЗМІ з цього питання». Президент мав рацію. Ліві ЗМІ разом з демократами одностайно не помітили призову Омар до відкритого політичного насильства. Це означає, що демократи схвалюють політику політичного насильства проти своїх опонентів.

За своє порівняно недовге життя в Америці Ільхан Омар встигла скоїти безліч порушень і навіть злочинів. Незалежна організація Judicial Watch передала влітку цього року в Бюро етики Палати представників матеріали, в яких перераховані ці порушення і злочини. У цих матеріалах показано, наприклад, що Омар пішла на обман при укладенні своїх шлюбів і при отриманні студентської візи, порушила закон штату Міннесота, який регулює фінансування виборчої кампанії, вчинила шахрайство при оформленні податкової декларації. Всі ці порушення суперечать Кодексу етики, якому підпорядковуються всі федеральні посадові особи, зокрема, члени Конгресу США. Девід Стайнберг, один із тих, хто проводив розслідування порушень, скоєних Омар, сказав: «Надані факти - наймасштабніший випадок незаконних вчинків, скоєних в американській історії членом Палати представників».

Як відреагувала Ненсі Пелосі, спікер Палати представників, на звинувачення проти Омар? Вона разом з Ільхан Омар здійснила поїздку (звичайно, на кошти американських платників податків) в Гану на заходи, присвячені 400-річчю початку масової работоргівлі.

Сьогодні подібні до Ільхан Омар, антисеміти, расисти і шахраї, які активно співчувають ісламським терористам і відкрито ненавидять нашу країну, дуже потрібні Демократичній партії й отримують схвалення і підтримку її керівників.

Автор: Григорій Гуревич

Джерело: «Континент»

У Білому домі переглядають вирок Благоєвичу

Чикаго за тиждень

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com