rss
09/23/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Посол Туреччини в Україні розповів про перспективи Угоди щодо ЗВТ

Українська та турецька економіки доповнюють одна одну, й мета щодо досягнення товарообігу на рівні $10 мільярдів на рік є цілком можливою, але без підписання Угоди про зону вільної торгівлі досягти цієї цілі буде складно.

Про це заявив Надзвичайний та Повноважний Посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере в інтерв'ю агентству Anadolu.

«Наша спільна мета торгового обороту - це 10 мільярдів доларів, про що заявили наші лідери. Збільшення обcягів торгівлі та інвестицій, поглиблення співпраці у деяких галузях, таких, як сільське господарство та оборонна промисловість, цілком можливі», - сказав посол Туреччини в Україні.

При цьому він зауважив, що досягнення цілі на рівні 10 млрд доларів США товарообігу в рік також залежатиме від підписання Угоди про ЗВТ.

«До підписання Угоди про вільну торгівлю між двома країнами буде складно досягти рівня 10 мільярдів доларів», - повідомляє агентство слова дипломата.

Гюльдере також наголосив на тому, що економіка України та Туреччини доповнюють одна одну, й загрози, які представники обох країн в окремих галузях бачать у підписанні Угоди про ЗВТ, в результаті можуть не виправдатися, навпаки, принести позитивні імпульси для розвитку.

7 серпня цього року президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган на прес-конференції за підсумками переговорів із президентом України Володимиром Зеленським в Анкарі заявив, що настав час завершити переговори про створення зони вільної торгівлі між Україною і Туреччиною. Ердоган зазначив, що в 2018 році товарообіг між Україною і Туреччиною станови близько 4 млрд дол. Він також висловив сподівання на прискорення всіх процедур з узгодження спірних моментів, необхідних для укладання ЗВТ.

Загалом, із 2011 року проведено десять раундів офіційних переговорів та шість додаткових зустрічей експертів. Десятий офіційний раунд переговорів проведено 3-4 травня 2018 року в м. Київ; 10-11 грудня 2018 року в Києві додатково проведено двосторонні переговори.

Джерело: «Укрінформ»

Корвет нової надії. Чи відновиться кораблебудування у Миколаєві?

Українсько-турецьке підприємство вже має 4 оборонні проєкти – Букін

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com