rss
07/03/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Найгостріші виклики для роботодавців: думка HR-спільноти

У рамках проведення онлайн-опитування hh.ua|grc запитав у представників HR-спільноти, які виклики є найгострішими для сучасного ринку. Результати дослідження показали: як і минулого року, на першому місці стоїть питання трудової міграції пошукачів.

 

Питання виїзду українців за кордон уже давно на порядку денному. І дослідження «HR-лідер 2019», яке проводив hh.ua|grc з 1 до 30 червня 2019, вкотре довело це. Так, абсолютна більшість респондентів зазначила, що трудова міграція - найгостріший виклик HR-сфери. Така сама ситуація була і минулого року. Тоді 53% респондентів зазначили, що виїзд пошукачів за кордон - надзвичайно актуальна проблема ринку праці. А у 2019 році кількість представників HR-спільноти, занепокоєних цим питанням, навіть зросла.

Актуальним для HR-спільноти є й питання швидкості змін і діджиталізації - таку відповідь дали більше, ніж третина респондентів. Проте, варто зазначити, що порівняно з минулим роком кількість опитаних, які дотримуються такої думки, знизилась. Певно, частина роботодавців уже змогла підлаштуватись під темп сучасного світу та успішно впровадити digital-інструменти.

  Title

Окрім того, по 17% опитаних зазначили, що їх турбує питання різниці поколінь. Раніше ми писали, що наразі на ринку праці зустрілись представники чотирьох поколінь: бебі-бумери, X, Y та Z.

Згідно з аналізом бази hh.ua|grc, на пошукачів віком 19-35 років (тобто, на Y) припадає 58% усіх розміщених резюме. Звичайно, що в цю кількість входять не тільки кандидати, які зараз перебувають без роботи, а й ті, котрі готові змінювати поточного роботодавця заради більш привабливої пропозиції. Але в будь-якому разі це підтверджує дві тези. По-перше, наразі міленіали дійсно є найчисленнішою групою на ринку праці. По-друге, представники цього покоління вже не готові працювати десятиріччями в одній і тій самій компанії - вони активно шукають кращих можливостей та роботу, яка більше відповідатиме їхнім цінностям. Другу за численністю групу складають «ікси» - пошукачі віком від 36 до 56 років, на яких припадає 35% усіх резюме. Згідно з теорією, такі кандидати значно більше цінують стабільність і постійність, ніж їхні наступники. «Ікси» прагнуть до високих результатів та професійного зростання і готові заради цього наполегливо працювати і розвиватися. Вони готові працювати в одній компанії багато років. Проте, їхня лояльність дуже залежить від того, наскільки їх визнають і цінують.

Найменш представлені наразі на ринку праці бебі-бумери та «зети» - на цих кандидатів припадає 3% та 4% резюме відповідно. Але, зважаючи на їхній вік, така ситуація логічна. Водночас, ретроспективний аналіз доводить те, що робочий вік поколінь розширюється. Наприклад, порівняно з періодом травень 2014-травень 2015, у середньому, кількість CV, розміщених пошукачами віком від 60 років, зросла на 49%. Що ж стосується «зетів», осіб віком до 19 років, то вони значно раніше починають суспільну та професійну активність.

І роботодавці мають знайти таку систему роботи з кадрами, яка буде однаково ефективною для всіх.

 

Джерело: «HeadHunter Україна»

 

«Пластик» фінансує бізнес – потенціал кредитних карток

Градієнтна заробітна плата: як пошукачі розуміють поняття «сірої» та «чорної» зарплат

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com