rss
06/02/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Кримінал \ Луценко розповів, чому Гонтареву та екс-голову Адміністрації президента викликають на допит

Колишню голову Національного банку України Валерію Гонтареву, ексзаступника голови Адміністрації президента України Олексія Філатова та співвласника інвестгрупи ICU Костянтина Стеценка викликають до Генеральної прокуратури України на допит у справі про можливе розкрадання 150 млн гривень, - повідомив очільник ГПУ Юрій Луценко у відеокоментарі.

 

Він зазначив, що в березні прокурор Костянтин Кулик не дотримався процедур, коли оголошував підозру Гонтаревій, Стеценку, Філатову та іншим.

«На жаль, тоді, як я вважаю, у силу максимальної політизації моменту, виборів, були не дотримані процедури. Усі ці справи були передані в інше управління, були проаналізовані, старшим групи прокурорів був призначений тепер вже мій заступник Сергій Миколайович Кізь, і (прокурор Костянтин) Кулик та його команда показували всі докази, які, на його думку, свідчать про можливість підписання підозри в частині справи ICU, яка була задіяна в оборудці між Аграрним фондом та одним із банків», - сказав Луценко.

Він зазначив, що на той час Гонтарева була керівницею групи ICU, а Філатов - адвокатом, «який обслуговував цю оборудку».

28 березня Луценко повідомив, що Департамент міжнародно-правового співробітництва ГПУ завершив розслідування за підозрою бізнесмена Сергія Курченка, «у причетності до злочинної організації Януковича та вчиненні в її складі особливо тяжких злочинів проти держави Україна».

Він зазначив, що про підозру повідомили 98 особам, зокрема, високопосадовцям, не уточнивши їхні імена.

Тим часом, ЗМІ повідомили, що підозри також оголосили колишньому голові Адміністрації президента Борисові Ложкіну, співвласникам компанії ICU Костянтинові Стеценку та Макарові Пасенюку.

Натомість речниця Генерального прокурора Лариса Сарган повідомила, що Кулик оголосив підозри Гонтаревій, Ложкіну, Стеценку та Філатову з порушенням процесуального законодавства, а тому вони не є підозрюваними.

6 серпня Генеральна прокуратура викликала Гонтареву, Філатова та Стеценка на допит 12 серпня.

 

ДБР розслідує «незаконний перетин кордону» експрезидентом Порошенком

Мангеру до кінця тижня повідомлять про завершення слідства у справі Гандзюк, – Луценко

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com