rss
08/11/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Здоров’я \ ВООЗ знайшла небезпечну кількість цукру в дитячому харчуванні

У ВООЗ стурбовані надмірно солодкими продуктами, зокрема, і для немовлят, що сприяє формуванню у дітей у майбутньому залежності від солодощів.

 

Про це з посиланням на ВООЗ повідомляє служба новин ООН.

«Нові дослідження Європейського бюро ВООЗ в Австрії, Болгарії, Угорщині та Ізраїлі з'ясували, що, всупереч рекомендаціям фахівців, готове дитяче харчування там часто рекламують як придатне для включення в раціон дітей до 6 місяців, а значна частина цієї продукції містить неприпустиму кількість цукру. Експерти ж радять годувати дітей до шести місяців виключно грудним молоком. В опублікованому 2016 року керівництві ВООЗ чітко вказано на неприпустимість реклами продукції для прикорму дітей до півроку», - зазначають у ВООЗ.

Міжнародні експерти підкреслюють, що правильне харчування в ранньому і грудному віці залишається запорукою оптимального росту й розвитку дітей та їхнього здоров'я в майбутньому.

«Здорове харчування сприяє профілактиці надлишкової маси тіла та ожиріння й аліментарно-залежних неінфекційних захворювань. Фрукти й овочі, які природним чином містять цукор, придатні для харчування дітей грудного та раннього віку, проте, дуже високий вміст вільних цукрів у пюреподібних продуктах викликає серйозну стурбованість», - наголошують у ВООЗ.

Повідомляється, що під час дослідження фахівці ВООЗ зібрали дані про 7955 продуктів і напоїв, які рекламувалися як придатні для харчування дітей грудного та раннього віку і продавалися в 516 магазинах 4 міст Європейського регіону ВООЗ - Відня, Софії, Будапешта і Хайфи.

«У кожному з цих міст значна частина продуктів - від 28 до 60 відсотків - рекламувалася і продавалася як придатна для харчування дітей до 6 місяців. Це допускається законодавством Європейського союзу, втім, суперечить рекомендаціям ВООЗ. Більше того, в трьох із цих міст, як мінімум, у половині вивчених продуктів на цукор припадали понад 30 відсотків загальної енергетичної цінності», - заявили у ВООЗ.

Дослідження також виявило, що приблизно в третині продуктів були, згідно з наведеними на маркуванні даними, цукор, концентровані фруктові соки або інші підсолоджувачі. «Подібні додані ароматизатори й цукор можуть впливати на формування смакових відчуттів дітей, провокуючи появу пристрасті до солодких продуктів», - зазначають у ВООЗ.

Аби серце було здоровим

Якщо щитовидна залоза не працює, «лихоманить» весь організм

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com