rss
10/31/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Це цікаво \ Вірус «Агент Сміт» заразив 25 мільйонів пристроїв Android

Вірус «Агент Сміт» заразив 25 мільйонів пристроїв Android

 

Про це повідомляє Naked Science з посиланням на дослідження компанії з кібербезпеки Check Point.

Як повідомляє портал, програма, що отримала назву «Агент Сміт» (за ім'ям головного антигероя трилогії «Матриця»), показувала користувачам небажані оголошення.

За словами фахівців із Check Point, шкідливе ПЗ потрапляло на пристрій через популярні додатки, найчастіше - з іграми. Всі вони були завантажені через сторонні магазини додатків китайської компанії.

У зв'язку з цим фахівці компанії рекомендують власникам Android використовувати програмне забезпечення Ad Blocker, завжди оновлювати свої пристрої, коли з'явиться відповідний запит, і завантажувати додатки лише з магазину Google Play.

Програма «Агент Сміт» копіює популярні додатки на телефоні, включаючи WhatsApp і веб-браузер Opera, впроваджує власний код і замінює оригінальну програму своєю версією, використовуючи уразливість в оновленні Google. «Захоплені» програми не перестають працювати нормально, що приховує шкідливе ПЗ від користувачів.

Отримавши дозволи, які користувачі надали реальним додаткам, «Агент Сміт» захоплює інші додатки для відображення небажаних оголошень власнику гаджета. Це може здатися незначною проблемою, проте «прогалини» у безпеці можуть бути використані для захоплення банківських, торговельних та інших додатків, а також крадіжки даних.

 

Huawei зареєстрував у Європі власну ОС

 

Китайська компанія Huawei зареєструвала в Офісі з інтелектуальної власності ЄС назву власної операційної системи - Harmony. Про це повідомляє портал TechRadar.

Раніше вже повідомлялося про інші ймовірні назви операційної системи китайської компанії, а саме Hongmeng та Ark.

Ймовірно, Huawei використовуватиме різні назви в різних регіонах, якщо їм буде відключено доступ до інших європейських систем Android та Windows.

Як повідомлялося, у середині травня президент США Дональд Трамп запровадив надзвичайний стан у сфері комунікацій, щоб обмежити загрозу з боку Китаю та інших країн у вигляді крадіжки технологій, промислового шпигунства та інших викликів. При цьому китайська компанія Huawei потрапила до «чорного списку». Американська компанія Google закрила для Huawei доступ до оновлень Android.

29 червня президент США Дональд Трамп заявив, що дозволить компанії Huawei Technologies Co. закуповувати продукцію в американських компаній.

 

Хакери пограбували японську біржу криптовалюти на $32 мільйони

 

Крадіжка сталася на японській онлайн-біржі Bitpoint. Про це повідомляє портал CoinDesk. Сама біржа призупинила свою роботу в результаті інциденту.

Наразі невідомо, на якій саме стадії криптовалюта була вкрадена. Зазначається, що на біржі Bitpoint продаються-купуються п'ять криптовалют - Bitcoin, Bitcoin готівка, Ether, Litecoin та XRP. За даними порталу, цей злам криптобіржі хакерами не перший у країні. Так, у вересні 2018 року на іншій ліцензованій криптобіржі Zaif хакери вкрали криптовалюти на суму 60 мільйонів доларів.

Як прогресує штучний інтелект

Українці створили додаток, що допоможе знайти компанію для занять спортом

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com