rss
12/11/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#365

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Професія-ветеран чи ключова профсфера на ринку праці України? Дослідження до Дня бухгалтера

Щорічно 16 липня в Україні святкується День бухгалтера. І хоча, згідно зі світовими прогнозами, скоро ця професія перейде в категорію «ветеранів», серед українських роботодавців такі фахівці постійно потрапляють у ТОП-10 найпопулярніших.

 

Hh.ua|grc проаналізував, кого саме шукали компанії і хто претендує на роботу бухгалтера.

Детальний аналіз бази вакансій, які було розміщено на hh.ua|grc, показує, що бухгалтери користувались досить стабільним попитом протягом усього першого півріччя 2019 року. Найбільша амплітуда зростання зафіксована у лютому, а от падіння - у травні. Це збігається із загальними процесами на ринку праці України.

  Title

А от найбільш активно шукали бухгалтерів компанії, які працюють у сферах «Послуги для бізнесу», «Роздрібна торгівля», «Фінансовий сектор» - сумарно на них припадала кожна третя пропозиція про роботу.

Зарплатним пропозиціям у вакансіях для бухгалтерів протягом аналізованого періоду була притаманна хоч і не висока, проте стабільна позитивна динаміка. І станом на червень 2019 року середній рівень зарплати з відповідних вакансій становив 13 100 грн.

Найбільшим попитом серед роботодавців користувались співробітники з досвідом від 1 до 3 років (що відповідає загальноринковим тенденціям) - на них припадало 48% усіх розміщених вакансій. А от на другому місці - фахівці з професійним стажем від 3 до 6 років. Значно менш охоче розглядають роботодавці бухгалтерів без досвіду - якщо, в середньому, на них припадає 26% вакансій, то у профсфері «Бухгалтерія» - лише 14%.

А от серед пошукачів найактивнішими були кандидати зі значним професійним стажем - досвід понад 6 років декларувало 82% пошукачів цієї профсфери. А от спеціалісти-початківці, на відміну від інших профсфер, тут у меншості - на них припадає лише 2% усіх резюме.

Знаходимо певні відмінності й у віковому розподілі пошукачів. Найактивнішими у профсфері «Бухгалтерія» були кандидати віком 31-40 років, а майже кожен третій пошукач належав до категорії 41-50 років, а кожен п'ятий - 19-30 років. Як ми бачимо, у цій профсфері менш активні кандидати віком до 30 років, ніж, у середньому, на ринку праці України, і більш активніші - кандидати віком від 31 року.

Джерело: «HeadHunter Україна»

 

Супрун закликає інвестувати в медицину

Українські порти за півроку збільшили перевалку вантажів до 70 мільйонів тонн

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com