rss
07/06/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ У Великобританії розробили інноваційний електродвигун

GKN, Drive System Design і Ноттінгемський університет спільно працюють над проектом електричного силового пристрою ACeDrive. Новий британський консорціум націлений на проектування і розробку передового, повністю електричного силового агрегату, в основу якого ляжуть сучасні розробки в галузі електрифікації.

 

Компанія GKN Automotive, провідний постачальник агрегатів для електромобілів, приєдналася до Drive System Design і Ноттінгемського університету в рамках проекту, інвестиції в який складуть близько 8 млн фунтів стерлінгів.

Проект під назвою ACeDrive повинен створити «найлегший і найефективніший силовий пристрій у світі, який підійде для масового ринку». GKN стверджує, що застосує «принципово нові способи охолодження і системної інтеграції», аби зменшити розмір і вартість електричного двигуна на 25%, вагу - на 20%, при цьому ефективність виросте на 10% порівняно з нинішніми системами EV. У новій розробці будуть об'єднані електродвигун, трансмісія і інвертор в один компактний пристрій.

GKN стверджує, що наразі розробка перебуває на етапі імітаційного аналізу, а остаточний проект буде показано вже до кінця поточного року, при цьому випробування прототипу заплановані на 2020 рік. Новий агрегат розробляється в Інноваційному центрі GKN в Абінгдоні, Оксфордшир.

«Ми розробляємо дійсно передову систему eDrive, більш компактну і економічну, ніж уже існуючі технології. Ми прагнемо допомогти Великобританії взяти на себе провідну роль у проектуванні електричних силових пристроїв», - розповідає Гордон Дей, генеральний директор GKN Hybrid Power Limited.

Перші роковини смерті Левка Лук’яненка

Проєкт Verbalization і українські вибори

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com