rss
12/11/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#365

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Новини \ Міжнародний огляд \ Новий президент Латвії склав присягу
 Title 
 Фото з офіційного сайта президента Латвії
 

8 липня на позачерговому засіданні латвійського Сейму відбулася інавгурація Егіла Левітса, який склав присягу й обійняв посаду президента Латвії.

Про це повідомляє портал національного телерадіомовлення LSM.

«Я присягаюсь, що моя робота буде спрямована на благо латвійського народу. Я зроблю все, що в моїх силах, щоб сприяти благополуччю Латвії та її мешканців. Я буду свято дотримуватися Конституції Латвії і законів держави. Я буду до всіх ставитися справедливо і свої обов'язки буду виконувати на совість», - сказав Левітс під час присяги.

Нагадаємо, 29 травня парламент Латвії обрав нового президента країни: за підсумками голосування ним став кандидат від правлячої коаліції Егіл Левітс, який заручився підтримкою 61 депутата.

Латвійський юрист, суддя, політолог Егіл Левітс наприкінці радянського періоду був членом Народного фронту Латвії, й активно долучився до відновлення незалежності Латвії в 1990 році.

Міністр юстиції Латвії в 1993-1994 роках. Був послом Латвії в Німеччині і Швеції в 1992-1993 роках, послом в Угорщині, Австрії та Швейцарії в 1994-1995 роках. Суддя Європейського суду з прав людини (1995-2004).

Після цього став членом Суду Європейського Союзу (до 2010 року організація мала назву Суд Європейських співтовариств). На виборах президента Латвії в 2015 році Левітс посів друге місце після Вейоніса.

2018 року повноваження Левітса як судді Суду Європейського Союзу були підтверджені. Одружений, має доньку.

Нафта поволі дешевшає

Урсулу фон дер Ляєн обрали президентом Єврокомісії

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com