rss
10/17/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#362

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ 25 000 власників нерухомості отримають повернення податку на нерухомість на $24,6 млн
Майже 25 тисяч власників нерухомості отримають другу частину сповіщення про нарахування податку з нульовим податковим балансом і відшкодування на суму $24,6 млн. Сповіщення має надійти до 1 серпня. Про це повідомила скарбник округу Cook Марія Папас.

«Майже 90 відсотків відшкодувань будуть видані без заяв, – зауважила Папас. – Щоб дізнатися, чи ви отримуєте відшкодування, відвідайте cook­county­trea­surer.com і виберіть фіолетову рамку з назвою «Your Property Overview». Просто введіть свою адресу».
Більшість відшкодувань надходять до домовласників, які отримують пільги на податок на нерухомість, які завжди застосовуються до другої частини сповіщення про нарахування податку. Право на пільги мають: власники нерухомості, пенсіонери або пенсіонери з правом на заморожування податкових платежів, люди з обмеженими можливостями та ветерани з обмеженими можливостями.
10 100 власників нерухомості, які на початку цього року сплатили податок чеком або онлайн, з 1 липня до 26 липня 2019 року отримають кредит в їхньому банку або рахунок на кредитній картці.
11,3 тис. власників нерухомості, які сплатили податок через банківський/іпотечний рахунок умовного депонування, до 23 серпня 2019 року отримають чек на суму повернення.
Крім того, 3400 власників нерухомості, чиї податки сплачувались готівкою, до 26 липня 2019 року отримають повернення поштою.
Друковані рахунки з датою повернення 1 серпня будуть надіслані 1 липня.

Трамп став першим президентом США, що ступив на землю Північної Кореї

Нових штрафних мит проти Китаю не буде

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com