rss
01/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#368

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Трамп: митниця дає добро-2...
Якщо ви читали попередню статтю, то у вас не повинно було залишитися сумнівів у тому, що «митний проект» Трампа – об’єктивно необхідний США й абсолютно безпрограшний, адже він до найменших дрібниць прорахований досвідченим у подібних угодах бізнесменом на всі можливі варіанти розвитку подій, що, власне, і властиво звичайному бізнес-плану.

А тепер – про дрібниці.
Почнемо спочатку: Європа, сталь, мита і... скільки галасу, скільки емоцій.
А йшлося всього лишень про те, що, по-перше, митні збори з обох боків повинні бути однаковими. А по-друге, чи варто за рахунок своїх громадян продовжувати допомагати розвиненим європейським країнам, дотримуючись «плану Маршалла» 1948 року? Адже більшість цих країн, згідно з міжнародними дослідженнями, вже давно з нашою допомогою мають вищий рівень життя, більшу тривалість життя, коротший робочий тиждень, кращу медицину і т. д. І при цьому ми платимо податки на свої товари, а вони – ні. Абсурд. Саме цю застарілу практику і припинив наш президент. Є незгодні? Ви знаєте, де знайти Білий дім і як організувати ще один «протест»... проти власної країни та її громадян і, зокрема, проти мене, адже я голосував за законно обраного президента, Трампа.
А як би ви вчинили у цій ситуації, якщо інтереси своєї країни вам ближчі, ніж інтереси країн ЄС? Думаю, що більшість із нас зробила б так само.
Залишилося лише відповісти на риторичне питання: чому, «харчуючись» митними бенефітами, затишна Європа сама не відмовилася від цієї диспропорції? Відповідь – проста: звичка соціалістів користуватися (вибачте за сленг) «халявою» не одну сотню років. Варто лише порівняти життя їхніх минулих і сьогоднішніх лідерів з життям їхніх простих послідовників. Чомусь sticker з іменами мільйонерів SANDERS, or CLINTON я бачив тільки на дуже обшарпаних руїнах. Але залишимо це на совісті тих і інших...
Мене у цій ситуації турбує інше питання. Європа практично відновилася до рівня 1957 року (див. статистику зростання виробництва у країнах, які зараз входять в ЄС). Чому жоден із президентів нашої країни до Трампа не порушив це питання і не вирішив, що «план Маршалла» свою функцію у митній сфері виконав, і пора його призупинити? Та тому, що жоден із них не був бізнесменом, а, будучи дилетантами в питаннях економіки, вони і команду підбирали собі відповідну. Вузькість їхнього ділового світогляду не виходила за межі «вашингтонських бур у стакані». Тобто, це – знову питання до профпридатності наших минулих президентів. Втім, це – не їхня вина, це – їхня і наша біда. Вони не помітили, що час «говорилок» – адвокатів і громадських організаторів – безповоротно минув. І чим раніше це буде зрозуміло так званим «політикам-організаторам» і нам – виборцям, тим буде краще нам же і нашій Америці.
Ілюзії і літання в хмарах ніколи і нікому ще нічого не приносили, крім шкоди і краху цих ілюзій.
Світ давно вже став загальним Ринком з його об’єктивними законами і правилами, в питаннях якого ВСІ професійні політики (і не тільки наші) – повні дилетанти. А об’єктивні закони не терплять дилетантства. Повторюся: «Синтаксис вищий від Цезаря». Настав час трампів, професіоналів, для яких закони Ринку – не розділ у підручнику, а щоденна практика.
Далі буде.

Стосовно всіх питань телефонуйте
за номером: 847-520-7030.
e-mail: [email protected]
www.drfgroup.net
З повагою – Йосип Розенберг,
Common Sense Club

Борис Бабін: «Крим є плацдармом не лише для захоплення України – а й для російської мілітаристської експансії на величезній частині земної кулі»

Вільні VS куплені та перекуплені…

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com