rss
06/03/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ Парафіяни Української католицької катедри святого отця Миколая зібрали понад 1 мільйон доларів на Капітальну Кампанію
Фінансовою ціллю Кампанії є амбітна сума – 3,65 млн. доларів. За два місяці було зібрано 25 відсотків від загальної цілі – тобто понад один мільйон доларів. Ці фонди будуть використані на відновлення 112-річної катедри святого Миколая, головним чином, для капітального ремонту куполів і даху, а також заснування довготривалого фонду (ендаументу) для підтримки всіх парафій та місій, що належать до єпархії святого Миколая. У такий спосіб буде забезпечено довготривалу життєздатність єпархії та продовження програми навчання священників, дияконів та мирян.

Єпархія оголосила про офіційний початок цієї Кампанії у неділю, 12 травня 2019 року, в особливий для всіх день – День матері, для того, щоб підкреслити важливість катедри як матірної церкви українсько-американської громади в Чикаго і всієї єпархії св. Миколая.
  
Title  Title

Ця подія розпочалася Божественною Літургією, після якої організатори та лідери Кампанії презентували її головну ціль, розклад і план.
Ця Кампанія має три етапи: перший – катедральна парафія святого Миколая, другий – п’ять парафій метрополітального Чикаго (початок – у вересні 2019 року) і третій – усі 37 парафій усієї єпархії (початок – у грудні 2019 року).
Українська католицька єпархія св. Миколая, центр якої розташований у Чикаго, Іллінойс, об’єднує навколо себе вірних 47 парафій, місій та монастирів на великій території Америки – від штату Мічиган аж до Каліфорнії та Аляски.
Менше, ніж два роки тому владика Венедикт Алексійчук був призначений як 5-й єпископ єпархії св. Миколая. Він почав енергійно працювати над забезпеченням духовних потреб парафіян, а також над адміністративними й організаційними потребами єпархії.
Одним з найперших завдань було створення Комітету, що здійснює нагляд над Кампанією збирання фондів. Цей комітет працював цілий рік, організовуючи ресурси, проводячи опитування духовенства та вірних на території єпархії, працюючи над створенням бази даних вірних усієї єпархії і розвиваючи способи та процеси ефективної адміністрації Капітальної Кампанії.

Title Title
  
Нижче подані імена 20 активних вірних єпархії, які були призначені членами Комітету:
Марта Бородайко, Орися Драгомирецька, Марта Фуоко, Лев Голубець, Оксана Яцків, Гриць Караван, Віталій Кокор, Наталка Кокорудз, Юлія Комар, Оксана Кузьма, Юрій Матвіїшин, д-р Юрій Мельник, Христина Мусій, Леся Палцан, Роксолана Полюхович, Нестор Попович, д-р Андрій Ріпецький, Люба Скуб’як, Олег Скуб’як і Ігор Терлецький. Усі призначення були формально проголошені та затверджені під час церемонії в катедрі св. Миколая. Після цього учасники взяли участь у приватному прийнятті в резиденції єпископа 17 травня.
Головою Комітету був призначений Олег Скуб’як – багаторічний член катедральної парафії св. Миколая та організатор великої збірки фондів Centennial Campagn 2008, яка успішно зібрала понад 1 млн. доларів для відновлення інфраструктури катедри св. Миколая. Згодом було призначено директора відділу розвитку єпархії Сергія Михалюка, досвідченого професіонала зі збирання фондів та члена парафії св. Йосифа в Чикаго.

Для професійних консультацій успішного проведення Капітальної Кампанії було запрошено Steier Group з міста Омага, Небраска. Бриджет Клостерман з Steier Group виконує обов’язки менеджера Капітальної Кампанії.

Для отримання більшої інформації про Капітальну Кампанію, телефонуйте за номером: 773-276-5080, або відвідайте нашу сторінку на Фейсбуку: St. Nicholas Eparchy Capital Campaign.

Пресслужба St.Nicholas
Ukrainian Catholic Eparchy

Українська вишиванка підкорила Адріатику

Розкажу про українців Білорусі

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com