rss
08/14/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Пейлос Фест вітає гостей!
І знову традиційно наприкінці червня, а саме – в неділю, 23-го числа, гостинно відчинила свої двері для всіх парафія церква Різдва Діви Марії, що у Пейлос-Парку. Тут щороку проходить український фестиваль Пейлос Фест.
  

Title
 
 Title


Зазвичай, гостей приймали під затишним дахом церкви, але цьогоріч організатори подбали, щоб усе відбувалося під відкритим небом. І їм це вдалося! Навіть невтішний прогноз погоди дав про себе знати лише короткочасним дощем – своєрідним благословенням з неба.
З вітальним словом звернувся до присутніх отець Теодозій Ільницький і розпочав фестиваль молитвою. Парафіян і гостей свята вшанував своєю присутністю правлячий єпископ Чиказької єпархії владика Венедикт Алексійчук.

Title  Title
  

Дійство почалося! Ведучий Микола Кудряшов вміло заволодів увагою глядачів, представляючи учасників. А їх було чимало! Українськими піснями тішили аудиторію дитячі голоси з вокально-хореографічної студії «Елегія», юна гостя з Манстера (Індіана) Софійка Саквук, а також парафіянки Квітослава Модрицька та Анна Антонів.
Багатою була і танцювальна програма. Особливим подарунком став виступ українського ансамблю «Дніпро» з Мілвокі (Віскансен). «Західна Україна», «Кокетка», «Буковинський танець» і «Гопак» вразили гостей майстерністю виконання, і це й не дивно, адже колектив цьогоріч відзначає 65-й ювілей!

Title  Title
  Барвистими танцювальними візерунками прикрасили сцену учні школи танцю «Вишиванка». Ноги так і просилися пуститися в танок!
Окрім українських коломийок і гопака, гості насолоджувалися гарячими латиноамериканськими танцями від Flux O2 Dance Studio, а також хіп-хопом та джазом від сестричок-парафіянок Яни і Катерини Ільків.
Овації публіки викликало дефіле красунь з дитячого модельного агентства «Ukidz Models», які представили колекцію вишиванок Ірини Ковальової «Синій льон».
Кожен з учасників отримав подарунки і подяку від організаторів фестивалю.

Title Title 
  


А допоки тривала концертна програма, наймолодших гостей розважали: шоу тварин-рептилій, мильних бульбашок, карикатури, розмальовування облич, надувні гірки та батути, їзда верхи на поні, а також виступ майстра фігурок з повітряних кульок.
Охочі мали змогу взяти участь у козацьких забавах та перевірити свою міць, силу і завзяття. А також можна було придбати коралі, сучасні, стародавні чи дизайнерські вишиванки, українські книги та картини і багато інших аксесуарів у народному стилі.

 Title Title
  


Ну й яке ж українське свято обходиться без смачних наїдків? Гарячий запашний борщик, кругленькі вареники зі шкварками і сметанкою, голубці, рум’яні деруни і чебуреки, шашлик, капуста і ковбаски не залишили нікого байдужими. Волонтери під вправним керівництвом господині Марії Катрич вклали в ці страви не тільки багато праці, а й часточку своєї душі, саме тому все було надзвичайно смачним.

Title  Title
 Title TitleНу і, звісно ж, Пейлос Фест не вдався би без підтримки таких щедрих спонсорів, як Українська Федеральна Кредитна Спілка «Самопоміч», Heritage Foundation, Marquette Bank, доктор Петро Кравчишин, пан Пол Кадерабек та сім’я Сольських. Парафіяни щиро вдячні їм за фінансову допомогу в проведенні фестивалю!
Ось так під звуки жвавої української музики, коли пухкі вечірні хмари пропливали над заквітчаною хатиною зі солом’яною стріхою, добіг кінця Пейлос Фест-2019.
Праця і зусилля волонтерів, учасників, спонсорів і гостей увінчалися успіхом. Усі вони створили чудовий фестиваль і ще раз нагадали про хоч і невелику, проте щиру, щедру і привітну парафію церкви Різдва Діви Марії, де завжди усім раді.

Title Title 
 Title TitleЩиро дякуємо всім за підтримку і чекаємо в гості наступного року. Обіцяємо, що буде весело, смачно, незабутньо!

Title  Title
 
Title

Український православний кафедральний cобор св. князя Володимира відзначив 50-річний ювілей настоятеля – протоієрея Івана Лимара

Іван Марчук в Українському Національному музеї Чикаго

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com