rss
10/17/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#362

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Україна планує привести Amazon на свій ринок, – Омелян
Україна зацікавлена у залученні на свій ринок Інтернет-компанії Amazon.

На цьому наголосив міністр інфраструктури Володимир Омелян на зустрічі з керівництвом Поштової служби США – директором із міжнародного співробітництва Пітером Чандлером та керуючим менеджером з питань розвитку Сільвією Бейліз, – повідомляє Мініфраструктури.
«Українці замовляють товари з усього світу, попит на товари зростає, проте актуальним питанням лишається постачання. Ми зацікавлені привести Amazon – найбільшу у світі за обігом компанію, що продає товари та послуги через Інтернет, до України. Попит є, але немає прямого рішення щодо постачання», – заявив міністр.
Він запропонував американській стороні розглянути можливість розробки та підписання угоди між Укрпоштою та Поштовою службою США, яка б забезпечила спеціальні тарифи та гарантований сервіс для компаній, що працюють у електронній комерції США, які будуть постачати свої товари в Україну. «Нам потрібен спільний комерційний поштовх для розвитку цього сегменту, Укрпошта готова запропонувати кращі комерційні умови та маркетингову підтримку», – зазначив Омелян і запросив представників Поштової служби США здійснити візит до України.
Своєю чергою, представники Поштової служби США привітали ініціативу українського міністра щодо розвитку електронної комерції та висловили готовність опрацювати це питання.
Зустріч відбулася під час робочої поїздки Омеляна до США.

Вклали мільярди – заробили копійку

Інвестори вкладуть $430 мільйонів у розвідку нафтогазових надр України

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com