rss
01/22/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#367

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Український православний кафедральний cобор св. князя Володимира відзначив 50-річний ювілей настоятеля – протоієрея Івана Лимара

Напередодні неділі Всіх Святих Український православний кафедральний cобор святого князя Володимира у Чикаго урочисто відзначив ювілей - 50-річчя з Дня народження свого настоятеля, протоієрея Івана Лимара. На святкову Божественну Літургію у суботу, 22 червня 2019 року, прибув наш архіпастир, екзарх вселенської патріархії в Україні Високопреосвященніший архієпископ Даниїл.

Title  Title

 

Title  Title

 

З квітами, з хлібом і сіллю, а найголовніше, з любов'ю у серцях парафіяни кафедрального собору зустріли шановного владику, який одразу прибув у Чикаго з Константинополя, щоби розділити радість торжества нашого ювіляра. Владика щиро і душевно привітав о. Івана з його днем народження і пригадав усім про спільні нелегкі і, водночас, благотворні роки його відданого служіння Українській православній церкві в Сполучених Штатах Америки.

 

Title

 

Title  Title

 

У співслужінні з духовенством нашого собору, а також благочинним Чиказького деканату, протоієреєм Богданом Калинюком розпочалася святкова Божественна Літургія. Надзвичайно молитовно і духовно піднесено пройшла Служба Божа цього дня під гарний спів хору кафедрального собору. Люди дякували Богу і підносили свої молитви за здоров'я і подальше благодатне служіння свого пастиря - о. Івана. Після проголошення многоліття нашим владикам і отцеві настоятелю з його боголюбивою паствою розпочався зворушливий момент, коли сам отець Іван розповів історію свого нелегкого служіння в різних парафіях Америки.

Title  Title

 

За численні віддані роки служіння Церкві Христовій з рук Його Високопреосвященства, владики Даниїла, протоієрей Іван Лимар був нагороджений орденом святих Бориса і Гліба, Української православної церкви в США.

Title  Title

 

Після привітання духовенства слово взяла голова парафіяльної управи пані Марія Глібка, яка від імені парафії привітала о. Івана і вручила великий букет квітів. При цілуванні Хреста люди несли квіти і найщиріші вітання своєму любому настоятелеві. Відтак, спільною молитвою розпочався святковий бенкет.

На святковому обіді було багато сюрпризів, які приємно здивували не тільки самого ювіляра, але й усіх гостей свята. Особлива подяка пані Любі Лехняк за прекрасно організований виступ дітей школи українознавства, всім учителькам: п. Ользі Букетовій, п. Олександрі Бенч, п. Оксані Любович, п. Оксані Тарнавчик-Дяків, п. Вікторії Мельничук-Кондратюк, п. Марії Рибак, п. Галині Климюк, п. Марії Ковалишин, та п. Тетяні Шевченко. Також приємно було слухати музичне привітання від сина о. Івана, Володимира, учнів школи українознавства, Христини Прокулевич зі сусідньої парафії св. Тройці у Бенсенвіль. Чудовою родзинкою свята стало привітання ювілярові від отця-декана, митрофорного протоієрея Богдана Калинюка, а саме його прекрасне порівняння о. Івана з народженим землею золотим самородком, а ще - чудовий пісенний виступ став кульмінацією цього бенкету.

Title  Title

 

Слово привітання ювіляру також мали: настоятель парафії святих Володимира і Ольги отець Олег Кривокульський, настоятель парафії св. Софії отець Олексій Касперук, п. Роман Яцківський та п. Ореста Фединяк від Кредитної Спілки «Самопоміч», п. Марта Фаріон та доктор Оксана Дмитрів від УККА, п. Тарас Дрозд від Фундації «Спадщина», а також пані Марія Глібка від імені усієї управи нашої парафії. Від дружини, добродійки Лілії, та дітей - Світлани, Олени і Володимира - о. Івану був піднесений прекрасний і надзвичайно смачний торт.

 

Title

 

Зворушливим був показ короткого кінофільму про життєвий шлях о. Івана, підготованого його донькою Оленою, а також вітальні слова від його братів-священиків та родини з України.

Гості весело відпочивали на святі, насолоджуючись гарною українською музикою та співом музичного гурту під керівництвом п. Михайла Демберецького.

Многая і благая літа шановному о. Івану! Нехай Господь і надалі благословляє на подальше благодатне служіння в церкві Христовій.

Зустріч кардинала Леонардо Сандрі з християнською спільнотою українського Чикаго

Пейлос Фест вітає гостей!

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com