rss
10/18/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#362

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Пентагон дає Україні $250 мільйонів на посилення «оборонки»

Оборонне відомство Сполучених Штатів офіційно підтвердило виділення $250 млн Україні в контексті співробітництва у сфері безпеки й оборони.

 

Про це повідомляється на офіційному сайті Пентагону.

«Міністерство оборони оголосило, що планує виділити Україні $250 млн з коштів на співробітництво у сфері безпеки для надання додаткової підготовки, забезпечення обладнанням, а також консультативних зусиль з метою нарощування потенціалу Збройних сил України», - зазначається у повідомленні.

Як підкреслили у Пентагоні, це підтверджує давні відносини у сфері оборони між США й Україною. Таким чином, враховуючи нинішнє фінансування, загальна підтримка України з боку Сполучених Штатів у сфері безпеки становить $1,5 млрд із 2014 року.

В американському оборонному відомстві уточнили, що виділені зараз кошти скеровуються на забезпечення поточних навчальних програм і оперативних потреб. Це передбачає, зокрема, підвищення морської ситуаційної обізнаності та операцій у рамках поточних зусиль США щодо збільшення підтримки військово-морської піхоти України; обороноздатність Сухопутних сил і Сил спеціальних операцій України шляхом надання снайперських рушниць, ракетних гранатометів та контрартилерійських радарів. Крім того, це має на меті підвищення ефективності командування й контролю, виявлення електронних перешкод та розширення безпечних комунікацій. Заходи підтримки також спрямовані на забезпечення військової мобільності, нічного бачення й лікування військових.

«Це співробітництво у сфері безпеки стало можливим завдяки постійному прогресу України у прийнятті основних інституційних оборонних реформ з метою наближення архітектури національної безпеки України до євроатлантичних принципів», - підкреслили в оборонному відомстві США.

І знову ЗНО

Від Саакашвілі знову чекали дива. Що ж завадило?

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com