rss
10/22/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#362

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Новини \ Міжнародний огляд \ В Європу почав надходити газ з Азербайджану – в обхід РФ

Газ з азербайджанського родовища Шах-Деніз досяг меж Греції. Про це йдеться на сторінці державної нафтової компанії Азербайджану SOCAR в Facebook, - повідомляє портал OXU.

«Газ із Шах-Деніз, який 23 січня 2018 року через грузино-турецький кордон надійшов в TANAP, в історичний день - 15 червня, в День національного порятунку, - досягнув Європи», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Трансанатолійський трубопровід (TANAP) є частиною Південного газового коридору, що будується для постачань азербайджанського газу на європейські ринки.

Первісна пропускна спроможність трубопроводу TANAP становить 16 мільярдів кубічних метрів газу на рік, з яких близько шести мільярдів будуть постачатися в Туреччину, а решту обсягів - до Європи.

Церемонія запуску першого етапу проекту Південного газового коридору відбулася 29 травня 2018 року, а церемонія відкриття TANAP - 12 червня в турецькій провінції Ескішехір.

Як відомо, TANAP призначений для транспортування газу другої стадії розробки родовища Шах-Деніз (Азербайджан). Близько шести мільярдів кубометрів буде постачатися в Туреччину, а решта - в Європу.

 

У Молдові депутати взялися розслідувати спробу держперевороту

У Грузії обрали нового голову парламенту

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com