rss
07/03/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Клуб драми Академії святого Юра – прем’єра казки «Баба Яга»

Більше, ніж 100 гостей прийшли на прем'єру казки «Баба Яга», представлену Академією святого Юра в East Village, Мангеттен.

 

Вистава була адаптацією на сучасний лад давньої української казки про дівчину Калину (Ганна Овдій, 11 кл.), яку зла мачуха (Precious Mann, 11 кл.) послала майже з неможливим для виконання завданням до відьми Баби Яги (Карина Солом'яна, 12 кл.). Дорогою Калина знайомиться з досить незвичайними істотами і допомагає їм, знаходить серед них хороших друзів, які потім рятують її від Баби Яги. Класична історія перемоги добра над злом.

У виставі брали участь понад 25 студентів: актори та ті, що працювали поза сценою. Деякі старанно працювали протягом усього навчального року, відвідували щотижневі збори та репетиції, створюючи макіяж і зачіски для кожного з персонажів, виготовляючи складні декорації для сцени.

Продюсером вистави виступив директор Академії святого Юра Андрій Стасів. Він забезпечив фінансування та послуги професійної компанії IKO Productions з освітлення та озвучення. Виставу написала і керувала нею пані Ліза Донован, викладач соціальних дисциплін та керівник драматичного клубу. Іншими викладачами, що забезпечили успіх вистави, були пані Ірина Чуян, учителька української та ESL, яка розробила та створила власноруч усі костюми, а також доктор Кімберлі Халверсон, викладач математики, котра допомагала проектувати та створювати декорації для сцени.

Хоча показана історія є українською народною казкою, але вистава була поставлена англійською мовою, та й не всі учасники є українцями. Серед акторів та сценічних працівників були й афро-американці, латиноамериканці та азіати. Після вистави загальношкільний хор Академії виконав чотири пісні українською мовою, зокрема, «Виростеш ти, сину» і «Червона рута».

Серед глядачів були спеціально запрошені гості: Богдан Курчак, президент Федеральної Кредитної Кооперативи «Самопоміч» (Нью-Йорк), Аскольд Лозинський, колишній президент Світового Конгресу Українців та Українського Конгресового Комітету Америки, чинний член Правління Академії святого Юра, а також отець Еміліан Дорош, ЧСВВ, пастор Української католицької церкви святого Юра.

Title  Title

 

«П'єса поставлена англійською мовою з повною модерною адаптацією, але відбувалася вона не в Нью-Йорку, а на нашій Гуцульщині. Костюми, музика, озвучення, оформлення були бездоганними, а то навіть на професійному рівні завдяки жертовності добрих людей», - поділився своїми враженнями після перегляду вистави Аскольд Лозинський.

Академія святого Юра висловлює подяку всім, хто брав участь у виставі та допомагав зробити її успішною. Ми також хотіли б щиро подякувати нашому спонсору, Федеральній Кредитовій Кооперативі «Самопоміч» (Нью-Йорк) за її щедрість і постійну підтримку.

 

Фото Irene Saviano

Прес-служба Saint George Academy

Бісерна терапія

Повертайтесь до рідної школи, повертайтесь у будь-який час, не забуде вона вас ніколи, двері завжди відкриє для вас…

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com