rss
01/23/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#368

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ Випускний у садочку «Ангелятко»

Моліться, люди, всі до Бога.

Моліться за своїх дітей...

Саме такою молитвою 23 травня 2019 р. діти садочка «Ангелятко», який діє при церкві св. Йосифа Обручника, настоятелем якої є о. Микола Бурядник, розпочали урочистий випускний. Цього року було 9 випускників:

 

Матей Видмар,

Олександр Караван,

Християн Краль,

Софія Любчик,

Ярема Маккой,

Христин Мельник,

Деніел Панасій,

Дмитро Скиба,

Злата Спеціальна.

Також 14 малят брали участь у музично-поетичній програмі, долучившись до випускників. Адже протягом 2018-2019 навчального року вони разом весело бавились і уважно вчились, тому могли так легко демонструвати свої вміння. У їхньому виконанні прозвучали такі пісні: «Зацвіла в долині...», «Клапу-клапу рученьками», «Люблю співати», «Дзвонить дзвіночок». А ще дітки показали, що вміють лічити від 1 до 20, відгадувати загадки на кмітливість, визначати пори року. І, звичайно, не обійшлося без ліричних поезій на українську тематику - про Україну, родину та інші духовні цінності.

 Цей день був незабутнім, радісним і, водночас, зворушливим не лише для учнів та вчителів садочка, а й для батьків, родин, гостей та друзів, котрі прийшли відсвяткувати закінчення навчального року. Серед запрошених також були представники парафії о. Богдан Налисник та адміністратор садочка «Ангелятко» п. Оля Прохній. Саме завдяки тісній і плідній співпраці вчителів садочка п. Марійки Баран та п. Галини Кобаси з п. Олею Прохній батьки та діти почувалися щасливими і задоволеними, а малята з радістю поспішали на навчання. Адже вчителі наповнювали дитячі серденька любов'ю, щирістю; окрім педагогічного навчання і виховання, педагоги опікувались своїми учнями і цікавились їхніми потребами, прагнули змінювати світ на краще, виховуючи майбутнє покоління. А пані Оля, зі свого боку, чітко і вправно проводила адміністративну роботу і була хорошим інформатором і посередником між учителями, батьками і дітьми.

Title  Title

 

Зал садочка був заповнений вщерть того дня. Але це зовсім не впливало на виступ юних артистів, і вони впевнено співали і декламували вірші. Програма добігала до завершення, і випускники в один голос дякували вчителям:

Побажання безкінечні, голосочків ніжний дзвін...

То ж спасибі вам сердечне і низький-низький уклін.

Минув ще один успішний навчальний рік. «Дзвонить дзвіночок: бім-бам, бім-бам. Зі школою прощатись час...».

На всіх чекають гарні літні канікули. Тож бажаємо вам теплого погожого літа, а всіх бажаючих запрошуємо до зустрічі восени!

Українська вишиванка підкорила Адріатику

Матуральний бенкет на честь випускників у школі українознавства «Рідна школа» м. Детройт

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com