rss
05/25/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Чикаго за тиждень

Колишній міський голова Чикаго Рам Емануель працюватиме у консалтинговій фірмі

 

Компанія Centerview Partners, що базується у Нью-Йорку, оголосила про те, що Рам Емануель стане одним з її працівників. Як заявили у компанії, для них визначальними були «лідерство та досвід» колишнього мера у фінансовій сфері.

«Створення компанії у Чикаго є логічним наступним кроком для Centerview, оскільки ми продовжуємо зростати. Це дозволить нам краще обслуговувати існуючих та нових клієнтів на території всього Середнього Заходу», - заявив співзасновник компанії Blair Effron.

Centerview Partners має офіси у Лондоні, Лос-Анджелесі, Сан-Франциско та Пало-Альто. Компанія надає незалежні консультації та інші послуги клієнтам. Як повідомляється на сайті компанії, вона надала послуги клієнтам на суму близько трьох трильйонів доларів з моменту її заснування у 2006 році.

«Я дуже радий використати свій багаторічний досвід як консультант і людина, яка вміє вирішувати проблеми як у державному, так і в приватному секторах, у цій наступній частині моєї кар'єри. Я дуже радий приєднатися до партнерів з Centerview», - зазначив Емануель.

Колишній мер Чикаго також стане співавтором для ABC News. Нещодавно він завершив подорож на велосипеді навколо озера Мічиган. За його словами, про це він мріяв уже віддавна.

 

Мадіган і Каллертон не зможуть отримати причастя у Спрингфілді через підтримку законопроекту про аборти

 

Спікер штату Іллінойс Майкл Мадіган і президент Сенату Джон Каллертон, демократи-католики з Чикаго, відтепер не зможуть причаститися у Спрінгфілді - через підтримку законопроекту, який дозволяє робити аборти на пізніх термінах вагітності.

Єпископ Thomas John Paprocki видав указ у відповідь на те, яку роль обидва лідери депутатів відіграли у прийнятті двох законопроектів. Один із них був прийнятий нещодавно, інший - у 2017 році. Про це йдеться у заяві архієпархії.

«Євхаристія є найсвятішим аспектом нашої католицької віри, - зауважив Paprocki. - Підтримувати законопроект, який трактує немовлят в утробі як власність, дозволяючи їхнє знищення через будь-яку причину в будь-який час, - це зло. Я сподіваюся і молюся, щоб ці депутати примирилися з церквою, аби змогти причащатися».

Одним із законопроектів, про які згадував Paprocki у своєму указі, є Reproductive Health Act (Закон про охорону репродуктивного здоров'я), який минулого місяця ухвалили обидві палати. Губернатор Пріцкер запевнив, що підпише його. Як тільки закон стане чинним, він гарантуватиме право жінок на аборт, скасує заборони на деякі аборти й усуне кримінальне покарання для лікарів, які виконують процедуру аборту.

Paprocki ще раніше казав Мадігану, що той більше не зможе причащатися, якщо у Палаті представників буде прийнято «Закон про охорону репродуктивного здоров'я»). Але той «після тривалих роздумів» вирішив дозволити обговорення документа і подальше голосування.

«Я вважаю, що важливіше захищати право жінок на прийняття власних рішень у сфері охорони здоров'я, зокрема жінок, які завагітніли під час зґвалтування або інцесту, - підкреслив Мадіган. - Оскільки права жінок ігнорують у дедалі більшій кількості штатів у всій країні, штат Іллінойс зараз є лідером у сфері забезпечення захисту жінок і дотримання їхніх прав».

Коли прес-секретаря Каллертона запитали про указ Paprocki, він відповів: «Наскільки мені відомо, він ніколи не відвідував церкву (у Спрінгфілді - ред.)».

Мадіган і Каллертон не є першими політиками штату Іллінойс, яким заборонено причащатися у Спрінгфілді. Сенатор Дік Дурбін також не може прийняти причастя в архієпархії Спрінгфілда, зокрема, в парафії біля його домівки, починаючи з 2004 року. Така ситуація склалася через те, що Дурбін підтримує право жінок на аборт, - повідомляє State Journal-Register.

Paprocki потрапив у заголовки газет у 2013 році після виконання процедури екзорцизму. На такий крок він наважився після того, коли влада Іллінойсу легалізувала одностатеві шлюби на території усього штату.

У наказі Paprocki міститься попередження і для всіх депутатів-католиків, які проголосували за законопроекти про аборти. Усі вони також не зможуть причаститися.

 

Чикаго ввійшло до рейтингу міст, які найбільше потерпають від комарів

 

Чикаго входить до списку міст США, в яких мешканці найчастіше страждають від комарів, - повідомляє Orkin Pest Control.

Orkin опублікував рейтинг місць, де мешканці найчастіше подають скарги на комарів. Чикаго у цьому списку посіло четверте місце.

Це - на одне місце вище, ніж попереднього року. Очолили список Атланта, Нью-Йорк і Вашингтон. Компанія вивчила усі скарги, які надходили з 1 квітня 2018 року до 31 березня 2019 року.

Сезон розмноження для комарів зазвичай триває з липня до вересня, а пік розповсюдження лихоманки Західного Нілу припадає на кінець серпня і вересня, іноді триває до жовтня.

Проте цьогоріч початок сезону був значно вологішим, ніж зазвичай. Минулого місяця у травні випало більше дощів, ніж будь-коли досі (у зареєстрованих записах). Відтак, експерти попереджають, що збільшення кількості комарів може бути зафіксовано значно раніше.

Для профілактики розмноження комарів необхідно зменшити кількість стоячої води у дворі, а також уникати громадських парків. Саме там комарі відкладають свої яйця.

Необхідно також тримати чистими зливні труби і забезпечити правильний стік води з них. Вікна та двері повинні щільно прилягати до стулок, аби комахи не могли залетіти у приміщення.

Експерти рекомендують використовувати на вулиці репелент на основі ДЕТА і повторно застосовувати його кожні чотири години.

Департамент охорони здоров'я штату Іллінойс уже підтвердив, що перші протестовані цього року комарі показали позитивний результат на наявність вірусу лихоманки Західного Нілу. Комарі були зібрані для аналізу 21 травня у Wayne, штат Іллінойс.

Симптоми лихоманки - висока температура, нудота, головний і м'язовий біль. Вони тривають від декількох днів до декількох тижнів. Водночас, за словами чиновників департаменту, четверо з п'яти людей, інфікованих вірусом лихоманки Західного Нілу, не матимуть жодних симптомів.

Вірус може викликати важку хворобу і навіть смерть. У зоні ризику насамперед перебувають люди віком понад 60 років, а також ті, у кого ослаблена імунна система.

 

Через затяжні дощі фермери Іллінойсу не встигли вчасно посадити кукурудзу

 

Незвичайно волога весна призвела до затримки з посівною в Іллінойсі. Найбільше постраждали фермери, які не встигли вчасно посадити кукурудзу.

Станом на 2 червня фермери штату Іллінойс засіяли насінням кукурудзи тільки 45% від запланованої площі. Про це заявило Міністерство сільського господарства США.

Це - на 53% нижче від середнього показника за останніх п'ять років. З уже посіяного насіння зійшло лише 32%.

Rodney Weinzierl з Асоціації виробників кукурудзи в Іллінойсі минулого тижня нарахував три дощові фронти, що накрили район Bloomington. Проте всі вони оминули землі цього фермера, відтак він вперше цього року зміг посіяти дві третини запланованого обсягу кукурудзи. Усього в розпорядженні фермера є 500 гектарів сільськогосподарських угідь.

Він очікує, що більшість фермерів нарешті також почнуть засівати свої площі кукурудзою. Врешті, фермери могли б вибрати менш прибуткові культури, до прикладу, сою. Про це фермер розповів у коментарі Chicago Tribune.

 

Помер наймолодший брат Хілларі Клінтон

 

Тоні Родхем, наймолодший брат Хілларі Клінтон, уродженець Park Ridge, помер у п'ятницю, 7 червня.

Колишній сенатор США, держсекретар, перша леді і кандидат у президенти від Демократичної партії повідомила про смерть свого брата на своїй сторінці у Twitter.

Клінтон згадала свого брата як добру і щедру людину, яка могла зайти в кімнату й «освітити її сміхом». У нього залишилися дружина Меган і троє дітей - Зак, Саймон і Фіона.

«Важко знайти слова, сьогодні мене переповнюють спогади про нього, - написала Клінтон. - Ми дуже за ним сумуватимемо».

Тоні Родхем народився 1954 року. Його батьки - Х'ю і Дороті Родхем. Він виріс у передмісті Чикаго разом зі своїми старшими братом і сестрою, Хілларі, якій зараз 71 рік, і Х'ю, якому виповнилося 69 років.

Наймолодший Родхем протягом багатьох років займався різноманітною діяльністю, зокрема, охороною в'язниць, був страховим агентом, колектором, приватним детективом та бізнес-інвестором. Він вчився у Iowa Wesleyan College та University of Arkansas, однак так і не закінчив навчання.

У той час, коли Білл Клінтон був президентом, Родхем працював у Демократичному національному комітеті координатором з інформаційної діяльності. Він також став одним з небагатьох людей, які одружилися у Білому домі. У 1994 році він у Рожевому саду одружився з Nicole Boxer, донькою колишнього американського сенатора Barbara Boxer, демократа з Каліфорнії.

Пара розлучилася у 2001 році.

Тоні і його брат Х'ю запам'яталися американцям, здебільшого, тим, що вони викликали небажану увагу до адміністрації Клінтона.

Білий дім у 1999 році був змушений публічно різко розкритикувати братів за комерційну угоду, в рамках якої вони планували експортувати лісові горіхи з колишньої радянської республіки Грузії з допомогою Аслана Абашидзе, головного політичного суперника тодішнього грузинського президента і соратника Клінтона Едуарда Шеварднадзе.

«Якщо насправді цей проект все ще триває, ми його не схвалюємо і продовжуватимемо чітко давати грузинським чиновникам зрозуміти, що це підприємство не має жодного стосунку або офіційного схвалення уряду США», - заявив тоді представник Білого дому Joe Lockhart.

Згодом Родхем допомагав своїй сестрі під час президентської кампанії у 2008 році. Але, в результаті, вона зняла свою кандидатуру на посаду президента від Демократичної партії і підтримала свого суперника Барака Обаму.

США і Мексика досягли угоди щодо нелегальних мігрантів

Трамп обіцяє Китаю нові мита

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com