rss
05/26/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ США і Мексика досягли угоди щодо нелегальних мігрантів

США і Мексика підписали угоду про боротьбу з нелегальною міграцією. Декларацію двох країн опублікував Держдепартамент США в суботу, 8 червня. У ній йдеться, що влада Мексики зобов'язалася розгорнути Національну гвардію на кордоні зі Сполученими Штатами.

«Мексика зробить безпрецедентні кроки для посилення заходів щодо стримування незаконної міграції, включаючи розгортання Національної гвардії на всій території країни, надаючи пріоритет її південному кордону», - сказано в документі.

Мехіко також зобов'язалося вжити заходів щодо ліквідації організацій, які займаються контрабандою і торгівлею людьми.

Мігрантів з Мексики, які перетинають кордон у пошуках притулку, будуть відправляти назад, де вони чекатимуть розгляду своїх прохань. Своєю чергою, США зобов'язалися прискорити цей процес.

Країни також будуть обговорювати додаткові заходи для вирішення проблеми незаконної міграції, якщо вже прийняті не дадуть очікуваних результатів, і оголосять про нові домовленості протягом 90 днів.

У зв'язку з досягнутими угодами президент США Дональд Трамп заявив, що відмовляється від ідеї запровадження мита щодо Мексики.

«Мені приємно повідомити вам, що США досягли письмової угоди з Мексикою. Мита щодо Мексики, введення яких було заплановано на понеділок, таким чином, відкладаються на невизначений термін», - написав Трамп у Твіттері.

За його словами, досягнуті домовленості дозволять істотно знизити або взагалі звести нанівець потік нелегалів, які прямують через територію Мексики в США.

Нагадаємо, в квітні американський лідер пригрозив закрити кордон з Мексикою, якщо потік нелегальних мігрантів не буде зупинено.

Раніше президент США пригрозив, що буде вводити проти Мексики дедалі жорсткіші мита, якщо влада цієї країни не ухвалить рішучі заходи щодо боротьби з нелегалами. У Мехіко погодилися на переговори з цього питання.

Трамп обіцяє Китаю нові мита

Пріцкер підписав законопроекти про бюджет та прогресивний податок

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com