rss
07/07/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Наука \ Освіта \ Потреби українського шкільництва в Угорщині обговорили в МІОКу

Потреби українського шкільництва в Угорщині та актуальні питання викладання української мови як іноземної обговорили днями українські освітяни і представники української діаспори Угорщини під час зустрічі в Міжнародному інституті освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК).

 

Про це йдеться на сайті МІОКу.

«Під час зустрічі в МІОКу сторони розглянули низку актуальних питань у сфері викладання української мови як іноземної (УМІ) в Угорщині, обговорили проблеми та потреби українського шкільництва в Угорщині, досвід проведення літніх шкіл для вчителів та учнів», - зазначається у повідомленні.

Учасники розмови також обговорили питання апробації навчальних посібників з УМІ, які розробляє МІОК, серед студентів-славістів угорських закладів вищої освіти.

У складі угорської делегації були голова Державного самоврядування українців Угорщини доктор Вікторія Штефуца та Бриґітта Суперак (Brigitta Szuperak), представниця української національної меншини у парламенті Угорщини (Ukrainian nationality advocate at Committee on Nationalities, Hungarian National Assembly).

Бриґітта Суперак детальніше охарактеризувала специфіку захисту прав української національної меншини в Угорщині та особливості взаємодії між громадським сектором та самоврядуванням в Угорщині.

Учасники неймовірно насиченої розмови також узгодили організаційні питання проведення дослідження МІОКу серед українських громадських активістів в Угорщині.

За підсумками діалогу учасники домовилися поглиблювати співпрацю між МІОКом та діаспорним середовищем Угорщини, сприяти подальшому зближенню українців, які мешкають в Україні та за її межами.

Абетка порозуміння: найкраща вчителька інклюзивного класу в Україні – про роботу з особливими дітьми

В Україні впроваджуватимуть малі модульні ядерні реактори

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com