rss
05/25/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Трамп пообіцяв Британії «феноменальну» торговельну угоду після Brexit

Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати націлені на досягнення зі Сполученим Королівством «феноменальної» торговельної угоди після того, коли Британія вийде зі складу ЄС.

Про це американський лідер заявив під час спільної з британським прем'єр-міністром Терезою Мей прес-конференції у вівторок у Лондоні, - повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«У той час, коли Велика Британія готується вийти з Європейського Союзу, Сполучені Штати мають твердий намір укласти феноменальну торгову угоду між США й Сполученим Королівством», - заявив американський президент.

Він підкреслив, що ця угода має «величезний потенціал», який «удвічі, а можливо, втричі» більший за нинішній.

Тереза Мей, зі свого боку, високо оцінила рівень взаємодії між двома країнами. «Наші торгові відносини охоплюють 190 млрд фунтів на рік», - підкреслила глава британського уряду, додавши, що розмір усіх інвестицій оцінюється в один трильйон доларів.

«Щоранку мільйон американців йдуть на роботу в британські компанії у Сполучених Штатах. Близько мільйона британців так само працюють у американських компаніях тут», - підкреслила Мей.

У зв'язку з цим прем'єр-міністр, яка йде у відставку з 7 червня, підкреслила, що Британія і США під час зустрічі лідерів у вівторок підтвердили свої наміри досягти «амбітної угоди про вільну торгівлю».

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп у понеділок розпочав триденний державний візит до Великої Британії.

Дурбін закликає підтримати законопроект, який допоміг би погасити студентські позики

Чикаго за тиждень

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com