rss
09/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Дурбін закликає підтримати законопроект, який допоміг би погасити студентські позики

Сенатор Дік Дурбін закликає своїх колег у Сенаті США підтримати законопроект, який би анулював борг тим позичальникам, котрі будуть визнані банкрутами.

Зокрема, сенатор згадав про 44 млн американців, які винні понад $1,5 трлн, позичених на навчання.

Законопроект під назвою Student Borrower Bankruptcy Relief Act of 2019 намагається змінити частину Кодексу про банкрутство, через яку позики для студентів фактично неможливо списати. Якщо законопроект буде прийнято, «до таких позик будуть ставитися, як до всіх інших форм споживчого боргу».

«Подання заяв про банкрутство повинно бути останньою можливістю, - заявив Дурбін, - але для тих позичальників, які не мають реального шансу повернути свої величезні борги і погасити студентські позики, воно має бути доступним за бажанням, щоб допомогти їм стати на ноги».

Дурбін також згадав історію Кодексу про банкрутство. За його словами, до 1976 року федеральну і приватну студентську позики можна було легко погасити. Часто їх списували під час розгляду справи про банкрутство. Заборгованість за кредитними картками і медичний борг, наприклад, можуть бути списані за допомогою процесу банкрутства. Натомість, виплати аліментів, протерміновані податки та кримінально-правові штрафи не підпадають під дію цієї процедури.

До 1998 року федеральні студентські позики визнавали такими, які неможливо сплатити при банкрутстві, але 2005 року все змінилося. «У результаті, позичальники студентських позик, які неспроможні погасити свої кредити, тепер обтяжені цим боргом на все життя», - додав Дурбін.

«Наша країна зіштовхується зі студентською борговою кризою. Настав час відновити важливу доступність допомоги при банкрутстві позичальникам студентських позик», - підкреслив він.

Законопроект презентували минулого місяця сенатори Tammy Duckworth, Elizabeth Warren та члени Палати представників Jerrold Nadler і John Katko.

Чикаго за тиждень

США нищать Huawei та відкладають перемовини з Китаєм

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com