rss
08/05/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Наша духовність \ Архіпастирський візит архієпископа Даниїла до Української православної парафії св. Миколая у місті Трой, штат Нью-Йорк

У неділю, 2 червня 2019 року, наша парафія св. Миколая благословилася візитом Високопреосвященнішого архієпископа Даниїла, який очолив Божественну літургію.

 

Title  Title

 

Особливий молитовний день розпочався з першої священичої нагороди отця Василя - АКСІОС!!! Наша парафія благословенна служінням о. Василя вже протягом 5-ти років! Владика Даниїл поблагословив отця та нагородив його патерицею. Сподіваємося на спільне служіння з отцем Василем ще багато років.

Title  Title

 

Богослужіння продовжилося Таїнством першої Святої Сповіді наших маленьких парафіян Зоряни та Романа Петроф. Це - велика честь для них та нашої парафії розділяти цей особливий день з єпископом нашої церкви. Спільно з отцем Василем владика вручив їм подарунки від парафії: маленькі ікони, молитовники та Біблії. Хай Всевишній Господь благословляє та оберігає їх на шляху свого духовного зростання.

Title  Title

 

Також Високопреосвященніший владика презентував особливі нагороди - медалі з нагоди сторіччя УПЦ США та вручив їх трьом нашим відданим парафіянам за заслуги та довготривалу працю на благо Христової церкви та нашої парафії зокрема. Ними стали: сім'я Гелен та Теодор Першин, Соня Черпак та Наталія Рубич. Висловлюємо їм щиру подяку за все, що робили і продовжують робити для церкви та наступних поколінь православних християн.

 

Title  Title

 

На завершення владика Даниїл та отець Василь вручили сертифікати про завершення катехитичної програми, що проводиться при нашій парафії щосуботи протягом шкільного року. Отець Василь та добродійка Ілона сподіваються знову побачитися з дітками наступного навчального року та заохочують всіх інших долучитися до програми духовного зростання.

 

Title

 

Ми були безмежно раді візиту Високопреосвященнішого архієпископа Даниїла та семінаристів: диякона Святослава, Павла, Ярослава та Івана. Неймовірно приємно було бачити багато гостей. Все це подарувало нам урочисте духовне піднесення та збагачення! Нехай благодать Божа завжди перебуває між нами!

Джерело:  прес-служба
Ukrainian Orthodox Church of the USA

 

Архієпископ Даниїл відвідав Маріуполь – місто-порт Східної України, на відстані десяти кілометрів від поля бою

Монастир на Ясній Горі

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com